Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasieg w Tatrach, Tatrzańskim Paku Narodowym a w zasadzie jego brak.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 37
  • 0

Zasieg w Tatrach, Tatrzańskim Paku Narodowym a w zasadzie jego brak.

Czy coś wiadomo nt udostępnienia zasięgu na Ornaku, 5 stawach polskich? Naprawdę na zasięgu Orange działa to wszystko marnie w Tatrach. przykład powiadomienia przed burzą online nie działają z powodu braku zasięgu. Tylko T rozbudowywuje i znacznie poprawił zasieg w tej części polski. 

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zasieg w Tatrach, Tatrzańskim Paku Narodowym a w zasadzie jego brak.

@_alfabet_ 

Często korzystam z mapy: http://beta.btsearch.pl/

Może tu znajdziesz interesującą informację o zasięgu Emotikon: Mrugający

 

edit:

Na mapie zasięgu Orange są białe plamy. Podejrzewam, że niewiele możne się w tej sprawie zmienić.

https://www.orange.pl/view/mapazasiegu

Prowadzę rozmowę z konsultantem na czacie, ale jestem na chwilę obecną przełączony, więc nic więcej nie mogę w tej sprawie napisać. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 37
  • 0

Zasieg w Tatrach, Tatrzańskim Paku Narodowym a w zasadzie jego brak.

T w tej sprawie od 2018 zrobił i się da. Mają zasięg i są najlepsi. Wiem bo drugą kartę mam w T. Na tej mapie dawno nie było aktualizacji na patrząc na pozwolenia na stronie UKE nie wygląda to dobrze dla Orange. Plus ma pozwolenia wszędzie w interesujących mnie miejscach miejscach nie stawia stacji. Powyżej 1400 zasięg jakiś jest, na graniach mamy roaming sk.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zasieg w Tatrach, Tatrzańskim Paku Narodowym a w zasadzie jego brak.

@_alfabet_ no tak, wybierając się w polskie góry zamiast korzystać sieci Orange, trzeba uruchamiać roaming lub przełączać się do konkurencji Emotikon: Mrugający. Rewelacyjne rozwiązanie Emotikon: Mrugający


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 37
  • 0

Zasieg w Tatrach, Tatrzańskim Paku Narodowym a w zasadzie jego brak.

W górach jest tragicznie, zwłaszcza w Tatrach. Orange postawił stację w Chochołowskiej, i morskim. Natomiast brakuje Kościeliskiej i piec stawów. Tu nie chodzi o internet a możliwość zadzwonienia, sprawdzenie alertów o burzach online. Wyżej ratuje sytuację zasięg sieci sk. 

Mnie interesuje czy są w ogóleole plany poprawy zasięgu w brakujących miejscach. T to zrobiło. Plus jako sponsor TOPR wycofał się z tego pomimo pozwoleń na stację 3G na paśmie 2100. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 37
  • 0

Zasieg w Tatrach, Tatrzańskim Paku Narodowym a w zasadzie jego brak.

Myślałem, że ktoś z Orange potwierdzi że zasięg poprawi i ma to w planach albo zaprzeczy i powie, że Orange nie dba o bezpieczeństwo bo to nieopłacalne. A tu cisza.....