Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasięg w Orange Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 43
  • 0

Zasięg w Orange Flex

Witam

Pracuję w hipermarkecie i od początku miałam tam zawsze słaby zasięg ale wszystko działało.

Dzisiaj praktycznie nie mam żadnej kreski i internet mimo, że pokazuje LTE to chodzi jak krew z nosa a nawet w ogóle.

Czy ktoś ma podobny dzisiaj problem ?

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię i etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zasięg w Orange Flex

Na infolinii podają, że jest ogólna awaria internetu mobilnego i stacjonarnego. Mogą występować utrudnienia. Sprawa jest znana i trwają obecnie prace nad usunięciem awarii.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zasięg w Orange Flex

@majka420 Takie objawy mogą być związane z wieloma czynnikami. Warto, abyś sprawdziła zasięg przed obiektem i wtedy będzie porównanie do zasięgu w środku. Porównaj Swoje wyniki z kimś w tej samej sieci. Nadajniki mogą być bardziej przeciążone (co może powodować słabszy dziś transfer) niż wcześniej, ale zasięg nie powinien ulec zmianie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zasięg w Orange Flex

@majka420 tak, dziś z rana jakiś jest ogólny problem z siecią LTE. U mnie mimo zasięgu dział tragicznie.

Trzeba by zadzonić na infolinię lub napisać na czacie i dowiedzieć co się dzieje.

 

Ja mam odległość do nadajnika około 100 metrów.

 

Druga przyczyna to co @agat13 pisze.

Warto też sprawdzić, czy limit transferu danych nie został wykorzystany.

 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 43
  • 0

Zasięg w Orange Flex

Już wszystko wiem. Napisałam na chacie Orange Flex i dostałam informację, że w tym rejonie gdzie pracuję jest awaria nadajnika i do północy powinni ją usunąć.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zasięg w Orange Flex

Na infolinii podają, że jest ogólna awaria internetu mobilnego i stacjonarnego. Mogą występować utrudnienia. Sprawa jest znana i trwają obecnie prace nad usunięciem awarii.