Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasięg, prędkość, pasmo, modem i internet LTE


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zasięg, prędkość, pasmo, modem i internet LTE

O Cześć!

Otóż wpadłem na taki pomysł żeby wrzucić kartę orange ze starego telefonu do modemu huawei E3372 i zobaczyć co złapie z 13-14 km na antenie Cybertech dual LTE 1800...

Otóż nie złapało nic poza jakimś tam lte 3-4 kreski na paśmie 800 lub 900... Potem spróbowałem na strychu bez anteny tylko sam modem i laptop i złapało to samo z bliskiego nadajnika tylko też na beznadziejnej prędkości i ogromnym pingiem... Czy w ogóle w orange jest pasmo 1800 ? Mam w około siebie 3 nadajniki... Mógłbm próbować się łączyć tylko chciałbym wiedzieć czy jest sens :))

PS: Ustawianie anteny pionowo kątem do góry może przynieść pozytywne skutki jeśli dzieli mnie las od nadajnika?

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zasięg, prędkość, pasmo, modem i internet LTE

Jakie pasma obsługują nadajniki w Twojej okolicy sprawdzisz na BOK kontaktując się przez Mój Orange lub infolinię działu technicznego 510100100.

PS. Opis sugeruje, że jednak u Ciebie nie ma LTE 1800.
Anonim

Nie dotyczy

Zasięg, prędkość, pasmo, modem i internet LTE

Zainstaluj sobie aplikację GSM Signal Monitoring i dostaniesz wiele odpowiedzi na swoje pytania.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Zasięg, prędkość, pasmo, modem i internet LTE

Możesz też pomóc sobie sprawdzająć nadajniki na mapie btsearch


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zasięg, prędkość, pasmo, modem i internet LTE

Na tym btsearch pokazuje pozwolenia 1800 i gsm900... na innej stronie z btsearch pokazuje gsm 1800... są 3 nadajniki.