Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

@spiro Dasz info na czym stanęły rozmowy?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

@agat13 na niczym, bo gmina za nic nie odpowiada... ale nie w Wawrze 😉 video od 68 minuty jest jedyny sensowny moment kiedy było to poruszane.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

To jak to z tym Wawrem jest bo widzę w czacie że niejaki Pan Paweł T. jest bardzo zadowolony ze światłowodu Orange.  

 

______________

* Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

@marder jakbyś miał do wyboru neostradę i światłowód, to  z czego byś był zadowolony?

Rzecz w tym, żeby w ogóle MIEĆ ten światłowód - o to się rozchodzi!


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

Z postu na początku wątku wywnioskowałem że w Twojej dzielnicy nie ma światłowodów. Dlatego pytam bo wpis tego Pana temu przeczy. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

Światłowody od jakiegoś czasu są budowane w kolejnych lokalizacjach zgodnie z planami, tylko jak to czasem bywa dobór adresów jest dość ... kontrowersyjny 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

Tak to działa niestety. Nie buduje się 100% pokrycia. Burmistrz może próbować swoimi kanałami dotrzeć do ludzi decyzyjnych w Orange i przedstawić listę adresów z propozycją podłączenia, ale nawet on nie ma mocy sprawczej żeby zagwarantować że wszystko się uda. Ktoś tu podawał że wkrótce Gminy będą mogły wnioskować o uzupełnianie białych plam. Możesz Burmistrzowi posunąć ten temat. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 10
  • 0

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy

Jakbym mógł mieć choćby nawet i neostradę, która nie zrywa co 20-30 min i daje transfery wyższe niż 0,5mb, to bym nie narzekał. Po dwóch latach męczenia się z nią zrezygnowałem. To jest po prostu kpina, że coś takiego jest w ogóle oferowane w Warszawie. Gorzej, że nie mam żadnej sensownej alternatywy - z neostrady musiałem przesiąść się na LTE i sam fakt, że uznaję, że działa to lepiej (a wcale nie działa dobrze) świadczy o tym jak świetnie było z neo.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

W Warszawie Wawrze interweniują władze dzielnicy


@popalanapisał(-a)

Jakbym mógł mieć choćby nawet i neostradę, która nie zrywa co 20-30 min i daje transfery wyższe niż 0,5mb, to bym nie narzekał. Po dwóch latach męczenia się z nią zrezygnowałem. To jest po prostu kpina, że coś takiego jest w ogóle oferowane w Warszawie. Gorzej, że nie mam żadnej sensownej alternatywy - z neostrady musiałem przesiąść się na LTE i sam fakt, że uznaję, że działa to lepiej (a wcale nie działa dobrze) świadczy o tym jak świetnie było z neo.


Dla pocieszenia mogę Ci tylko powiedzieć że Warszawa miała świetne wyniki w ilość wybudowanych przyłączy FTTH na tle reszty polskich miast. Neostrada umrze śmiercią naturalną. Nie warto w to już inwestować.