Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

@pawlo444Może tu jest głośniej


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Witam może ktoś pomoże. Mianowicie mam dwa samsung xeo bez brandy zakupione w salonie samsunga na a3 2017 Volte działa na na s7 nie działa gdzie jest problem?? Zaznaczę że karty sim są ok usługi aktywowane na każdej karcie. A3 ma androida 6 a s7 już 7. Ktoś widzi rozwiązanie??
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu


Dawid84 napisał(-a):
Witam może ktoś pomoże. Mianowicie mam dwa samsung xeo bez brandy zakupione w salonie samsunga na a3 2017 Volte działa na na s7 nie działa gdzie jest problem?? Zaznaczę że karty sim są ok usługi aktywowane na każdej karcie. A3 ma androida 6 a s7 już 7. Ktoś widzi rozwiązanie??

@Dawid84 Na A3 2017 nie będie dzialać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 70
  • 96
  • 2

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

@vdsl2 - przecież @Dawid84 napisał, że na A3 2017 na niebrandowanym sofcie działa...

 

@Dawid84 - owszem, na Galaxy S7 VoLTE i VoWiFi działa póki co tylko na sofcie z brandem Orange. Trzeba poczekać, aż Samsung w ktorejś aktualizacji doda ustawienia do softu niebrandowanego XEO.

 

Parę dni temu ukazał się Android 7 dla Galaxy S6 niebrandowanego XEO i na tym sofcie również działa VoLTE i VoWIFi Orange. Działa również na niebrandowanym XEO Galaxy S8. Myślę, że to kwestia czasu, jak Samsung to doda również do niebrandowanego XEO dla S7.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

@juzew Do Samsuga S7XEO jest już od dawna...a @Dawid84 napisał że na A32017 nie działa

Przechwytywanie1.PNG

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

juzew napisał(-a):

 

 

Parę dni temu ukazał się Android 7 dla Galaxy S6 niebrandowanego XEO i na tym sofcie również działa VoLTE i VoWIFi Orange. 

Mam Galaxego S6 na najnowszym sofcie Nougat7  XEO i nie mam w ustawieniach VoLTE i WiFi Calling.Po konsultacji z konsultantem i poproszeniu o włączenie usługi VoLTE- konsultant dał odpowiedź, że owa usługa działa tylko na telefonach z softem brandowanym. No to jak w końcu z tym VoLTE na S6 jest.

No dowód tego, iż chyba konsultant nie ma za bardzo pojęcia o co biega i jak włączyć - podaję linkn na forum gdzie ładnie to wszystko jest opisane i da się włączyć.

http://forum.android.com.pl/topic/316463-dyskusja-volte-i-vowifi-w-nougatcie-xeo/


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Pani przez telefon powiedziała że usługa powinna działać na wszystkich S7 nawet tych kupionych z wolnego rynku. mam aktywowaną usługe, najnowsze oprogramowanie a wifi callig w opcjach połączen jak nie było tak niema. ktos wie cos wiecej w tym temacie?
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu


Kamil napisał(-a):
Pani przez telefon powiedziała że usługa powinna działać na wszystkich S7 nawet tych kupionych z wolnego rynku. mam aktywowaną usługe, najnowsze oprogramowanie a wifi callig w opcjach połączen jak nie było tak niema. ktos wie cos wiecej w tym temacie?

@KamilMasz opisane przez @JanuszI co trzeba zrobić https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Siec-i-dostepnosc-uslug/thread-id/1164...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

nie widze powiązania między moim problemme a powyższym linkiem. Mam oprogramowanie w wersji XEO telefon kupiony byl w salonie samsunga, aktywowałem usługe na infolini i pani rowniez powinformowala mnie ze na telefonach samsunga kupionych z wolnego rynku usluga tez bedzie dzialac, wlozylem simke do telefonu A3 (2017) kupionym w samsungu i zarowno wificaling jak i Volte dzialaja (czyli karta sim i uslugi dzialaja poprawnie) na iP7 wificaling tez dziala z mojej karty sim, a w moim S7 z najnowszymi aktualizacjami jak nie bylo tych opcji tak niema.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

@KamilTo zadzwoń jutro do Samsunga i spytaj się masz tel 22 607 93 33 To nie problem po stronie Orange.