Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

tak będe musiał zrobic, załączam screen z wersją swojego oprogramowania, jezeli ktoś ma taką sama i działają mu to prosił bym o info, będe miał punkt podparcia w rozmowie z samsungiem. z góry dziękuje


Screenshot_20170514-123828.png

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Witam, Rozmawialem z Orange i Samsungiem i oboje nie wiedzą dlaczego te opcje nie są widoczne w moim telefonie, obie usługi sa uruchomione na karcie sim telefon z najnowszym oprogramowaniem a z usług kozystac sie nieda. Jakies pomysly?
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

@KamilJuż ci podawałem linka od @JanuszI Lub pobierasz przez program masz w załączniku


Przechwytywanie.PNG

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Myslisz ze ponowne wgranie oprogramowania moze pomuc? patrzac na specyfikacje swojego aktualnego ono ma wsparcie dla wifi calling orange. teraz podobno wszystkie wersje XEO mają (informacja uzyskana na infolinii)
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

@Kamil Tak wgranie innego firmware powino rozwiązac twoje problemy.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

Wcześniej zrobiłbym backup danych i przywrócił telefon do ustawień fabrycznych, dopiero jeśli to by nie pomogło to grzebałbym w oprogramowaniu. @Kamil, Twój telefon nie ma już gwarancji? Zdaje się, że ciągle jest tak, że samodzielne wgranie firmware'u sprawia, że tracisz gwarancję... No i jeśli się zdecydujesz to ostrożnie, bo błąd podczas wgrywania może zamienić telefon w cegłę.
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu


Artur napisał(-a):
Wcześniej zrobiłbym backup danych i przywrócił telefon do ustawień fabrycznych, dopiero jeśli to by nie pomogło to grzebałbym w oprogramowaniu. @Kamil, Twój telefon nie ma już gwarancji? Zdaje się, że ciągle jest tak, że samodzielne wgranie firmware'u sprawia, że tracisz gwarancję... No i jeśli się zdecydujesz to ostrożnie, bo błąd podczas wgrywania może zamienić telefon w cegłę.

@Artur to wytłumacz @Kamil dlaczego na jego S7 z firmware XEO nie działa ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

, tak będe musiał spróbować. , dzięki za wskazówki, będe je miał jako ostateczność. walczę żeby ta funkcja działa ponieważ często jeżdze do Brata ktory mieszka poza Łodzią a tam Orange nie ma zasięgu;/ jedyna moja łączność wtedy to właśnie WiFi
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu


Kamil napisał(-a):
, tak będe musiał spróbować. , dzięki za wskazówki, będe je miał jako ostateczność. walczę żeby ta funkcja działa ponieważ często jeżdze do Brata ktory mieszka poza Łodzią a tam Orange nie ma zasięgu;/ jedyna moja łączność wtedy to właśnie WiFi

@Kamil Masz tu info z bloga Orange http://biuroprasowe.orange.pl/blog/zadzwon-przez-wifi-czyli-wifi-calling-w-orange-i-nju-mobile/


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 45
  • 17
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na Samsungu

czytałem tego bloga, ale te informacje juz nie są do końca aktualne. WiFi callig na softach XEO musi działać. taka informacje uzyskałem w samsungu i w orange tez. jezeli reset do ustawien fabrycznych nie pomoze bede zmuszony cos zadzialac z oprogramowanien