Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i WiFi Calling już na iPhonie

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

VoLTE na iPhonie

Może pytanie zbyt szybko, ale czy VoWiFi będzie miało jakieś ograniczenie w przypadku prepaid czy roamingu? Czy też niezależnie od tego będzie działać na tej samej zasadzie wg taryfy?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 5
  • 0

VoLTE na iPhonie

VoWifi na prepaid działa tylko w kraju.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

VoLTE na iPhonie

Czy komuś z Was udało się włączyć Wifi calling lub VoLTE na 5s?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE na iPhonie

5S nie wspiera VoLTE za to obsługuje Wi-Fi Calling

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE na iPhonie

A możecie mnie oświecić co mam zrobić w przypadku komunikatu - nie można aktywować połączeń LTE - aby włączyć połączenia poproś Orange...Poprosiłem, twierdzą, że włączyli:) Iphone 6s Plus ios 10.3.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

VoLTE na iPhonie

Ale czy fizycznie u Was to działa? Czy macie opcję odpowiednią w ustawieniach-telefon?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 7
  • 0

VoLTE na iPhonie

Telefon mam odpowiedniu ustawiony, ale nie działa. 😞

@Artur możesz sprawdzić i dać znać, dlaczego u niektórych nie działa? Ew. czy wiadomo, kiedy powinno ruszyć?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

VoLTE na iPhonie

Witam,

u mnie też nie działa VoLTE. Konsultant z działu techicznego powiedział, że VoLTE nie ma w Orange. Potem powiedział, że jest ale tylko na 4 telefony - bez ajfonów 🙂

Więc jak to jest?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

VoLTE na iPhonie

Jak nie ma, jak jest 🙂 http://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004890470,article.html

 

Ja bym nie słuchał tego co mówią konsultanci, bo nieraz mniej wiedzą od zainteresowanego. Tu na forum więcej się dowiemy 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 5
  • 0

VoLTE na iPhonie


RobertS napisał(-a):

Witam,

u mnie też nie działa VoLTE. Konsultant z działu techicznego powiedział, że VoLTE nie ma w Orange. Potem powiedział, że jest ale tylko na 4 telefony - bez ajfonów 🙂

Więc jak to jest?


No to jest chyba trochę bardziej skomplikowane. Żeby VoLTE i VoWifi działało na iPhone to oparator ubiega się o certyfikację w Apple. Po zakończeniu Apple wydaje nowy profil operatora. Wczoraj Apple wydało aktualizację do wersji iOS 10.3. W tej wersji znalazł się już nowy profil operatora Orange (w wersji 28.3 - poprzedni był 28.0). Apple nie wydało aktualizacji 10.3 specjalnie przez Orange, więc myślę że coś się tu nie zgrało i być może Orange nie był jeszcze przygotowany po swojej stronie do uruchomienia VoLTE i VoWiif na iPhone. Aktualizacja wyszła dosłownie klikanaście godzin temu. Na stronie VoWifi Orange nie ma jeszcze aktualizacji o tym, że wspierają już iPhone. Jedyna informacja od Oragne jaka się pojawiła była od rzecznika Orange na twitter. Konsultanci udzielając informacji opierają się na wewnetrzenej dokumentancji a nie słowach rzecznika - ciężko od nich wymagać aby podwali informacje które w danym momencie są nieprawdziwe.