Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

@Adam_Wojtaszek  to ma do rzeczy, że nie tylko Orange odpowiada za działanie usług, producenci też muszą współpracować, Samsungowi jakoś i iPhone zależy. 

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

Nie do końca  się zgodzę z tą współpracą. Mam telefon Xioami, który obsługuje Volte i VoWifi i na każdym romie(Android 10) oficjalnym usługi działają. Tak samo znane custom romy. Więc chyba config w telefonie jest ten sam, tylko Orange nie chce dodać telefonu od ok 2 lat a konkurencja może. Producent dodaje configi z jakiejś oficjalniej bazy a reszta zależy od operatorów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

Xiaomi - nie wszystkie modele, nie wszystkie oferty. Tu problem jest po stronie Orange bo chce mieć stabilność finansową i techniczną.
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

Mam kilka telefonów, Motorola/Xiaomi bez tych usług, trudno się mówi, kupiłem iPhone 12 i wszystko działa, nawet lepiej niż Samsung S10 😎


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 36
  • 0

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

Jedyne co można zrobić, co mi przychodzi do głowy to zrobić roota na telefonie i zmienić mu w configu żeby identyfikował się do operatora jako jakiś iphone albo jakiś model z listy wspieranych... 😅 I wtedy system z automatu nie będzie wyłączać... Szkoda tylko, że orange robi tak pod górkę...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 21
  • 0

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

A do tego widzę, że to forum to rzeczywiście jest tylko dla nas, żebyśmy sobie ponarzekali... Nie wiem - to ma nam poprawić nastrój? Oczekiwałbym, że ktoś z "Pomarańczy" przegląda to i zajmuje jakieś stanowisko - mniej lub bardziej rozsądne - ale zajmuje. Chyba że koncepcja jest taka, że sami mamy sobie pomóc - a tej sytuacji poproszę tylko adres tej listy, do której mogę dopisać swój telefon - i z głowy... 🙂

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 21
  • 0

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

W nawiązaniu do wcześniejszego i w świetle takich informacji to chyba wstyd...

https://android.com.pl/news/390341-volte-vowifi-t-mobile-na-karte-jak-wlaczyc/

 

Proponuję zabrać się do roboty - szybciutko!!!

 

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

@Adam_Wojtaszek  za niedługo 3G będzie niedostępna dla połączeń głosowych, więc i Orange poszerzy listę urządzeń wspierających volte i vowifi, trochę cierpliwości 😎


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 36
  • 0

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

To wtedy nie będzie dało się dzwonić, albo dzwonienie będzie tylko przez sieć 2G. Tłumaczyć się będą tym, że telefon nie jest kupiony z ich sklepu i przez to nie jest kompatybilny z ich siecią... 😂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

VoLTE i VoWiFi - kiedy mogę się spodziewać dopuszczenia mojego telefonu?

W takich sytuacjach powinno VoLTE jak i VoWiFi byś standardem dla wszystkich operatorów. Powtarza się sytuacja z dawnymi SimLock-ami. Telefon kupiony u innego operatora, nie działa w Orange i na odwrót, tylko technologia się zmieniła.