Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uruchomienie nowej stacji bazowej

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Uruchomienie nowej stacji bazowej

Orange wcale nie przejął Idei. W Polsce to początkowo były marki handlowe. Usługi świadczyła firma PKT Centertel, w której większość udziałów miała Telekomunikacja Polska (której właścicielem był ówczesny France Telecom). Zgodnie ze strategią całej grupy w większości krajów dokonano rebrandingu usług i/lub nazw firm, gdyż dla zarządu grupy marka wydaje się bardziej wartościowa i rozpoznawalna. Złośliwcy piszą, że za licencje Orange wiele płaci, ale z drugiej strony zyskuje międzynarodowy branding.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Uruchomienie nowej stacji bazowej

Jak zwał tak zwał ale zasięg tu zawiodłem się. Powinni inwestować to przeciążenia szkodzą. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Uruchomienie nowej stacji bazowej

No cóż, ja jednak wolałbym by pozostała Idea, choćby dlatego, że pierwszą swoją komórkę kupiłem właśnie w tej sieci w 1998r. 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Uruchomienie nowej stacji bazowej

Czy wiadomo coś może, kiedy będą uruchomione na tym nadajniki pozostałe częstotliwości (2100 i 2600) oraz agregacja? Przy obecnym obciążeniu i braku BTS-ów w okolicy sieć nie wyrabia w zasadzie w każdej godzinie, nie tylko w szczycie...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Uruchomienie nowej stacji bazowej

@AxelMateuss wtym czadie, ze względu na panującą sytuację w kraju trudno jest uzyskać jakieś konkretne terminy rozbudowy, czy uruchomienia kolejnych pasm i zakresów LTE. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i niestety poczekać.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Uruchomienie nowej stacji bazowej

Jasne, to zrozumiałe - bardziej chodzi mi o to, czy w ogóle w jakiejś dającej się przewidzieć przyszłości Orange ma to w planach - pozwolenie jest, potrzeby użytkowników też są, maszt już stoi i działa... Tylko zakładać 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Uruchomienie nowej stacji bazowej

@AxelMateuss prócz pozwolenia radiowego, jeszcze są inne pozwolenia oraz testy sprzętu po zamontowaniu, na to też potrzeba czasu.