Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Termin realizacji projektu w POPC2


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Termin realizacji projektu w POPC2

Przychodzę z małym pytaniem które troszkę mnie dręczy, ponieważ już od dobrego roku staram się coś wywalczyć by światłowód był u mnie w domu. Jeżeli projekt, o numerze POPC.01.01.00-12-0081/17, według excela kończy się 27 kwietnia, czy wszystkie domy które jeszcze nie mają światłowodu a są na liście, otrzymają go? Czy firma wyrobi się z wszystkimi tymi domami?

6 ODPOW. 6

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7532
  • 28

Termin realizacji projektu w POPC2

Wszyscy dostaną swój światłowód, tyle że po terminie. Bądź dobrej myśli i czekaj cierpliwie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Termin realizacji projektu w POPC2

@dinko2 że względu na sytuację epidemiczną występują opóźnienia w realizacji projektów. Możesz napisać maila do Zespołu POPC i dostaniesz odpowiedź, że Twój adres jest " w realizacji" . Bliższych informacji nikt więcej nie udzieli, ale powinieneś czekać cierpliwie i wyglądać techników, którzy na słupach będą montować takie metalowe krzyżaki zapasu kabla, lub stawiać skrzynki i słupki oznaczone symbolem światłowodu. Wtedy w rozmowie z nimi dowiesz się więcej. U źródła. Fakt, że to od tego momentu jeszcze potrwa ( wykonanie, odbiory techniczne, systemy i dopiero ofertowania) to będziesz widział postępy...czego Ci tu wszyscy życzą😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Termin realizacji projektu w POPC2

@dinko2 Jestem w podobnej sytuacji tylko termin zakończenia jest u mnie zaplanowany na 29.04.2021. 
@agat13 Pisałem ostatnio do zespołu popc i dostałem informacje, że ostateczny termin na przyłączenie mojej lokalizacji to 29.04. Ponad to kontaktowałem się z handlowcem, który działa na rzecz popc w mojej miejscowości i mówił, że sprawa jest dziwna gdyż ustalona data (przynajmniej w mojej lokalizacji) jest nieprzesuwalna.

Edit:
Dodam jeszcze, że na liście planowanych pętli abonenckich (publikowanej co miesiąc) moja miejscowość NIE pojawia się od 3 miesięcy - co wiąże się z ostatecznym zakończeniem prac w kwietniu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Termin realizacji projektu w POPC2

@Kuba1705 masz więc konflikt informacji i stanu rzeczywistego. Skoro nie ma Twojego adresu w tych do uruchomienia w ciągu miesiąca to na 100% nie uruchomią. Poza tym świadczy i tym fakt braku infrastruktury w rejonie, a tego się w tydzień nie wykona. Prawda jest więc bolesna...nie zdążą w tym terminie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 60
  • 0

Termin realizacji projektu w POPC2


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Termin realizacji projektu w POPC2

@Kuba1705 wiem o jakiej stronie myślisz...hurtu. Ta strona jest konkretna i info na niej zawarte świadczy o możliwości przyłączenia usług, a adresy są tu umieszczane po to, aby operatorzy alternatywni mieli miesiąc czasu na składanie swoich ofert na tych adresach. Po miesiącu dopiero może ofertowa beneficjent