Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sobotni nerw


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

Sobotni nerw

Nosi mnie trochę. Niedługo miną dwa lata od kiedy kupiłem ostatni telefon. przyszedł ten dzień kiedy trzeba kupić kolejny. I co jest sobota. w jednej sieci sklepów promocja i Huawei Mate 20 Pro jest po ~3300zł i jest dostępny od ręki:) Idealnie. No ale że lubię nowe technologię mówię sprawdzę czy ma obsługę VoLTE i VoWiFi no i oczywiście lipa. W przypadku VoLTE tylko niby P10 i P10 Lite a Wifi żadnej nie ma...

 

No  i jestem zły szczególnie jeśli chodzi o VoLTE - dzięki temu, że więcej ludzi by nie korzystało z 2G/3G do połączeń byłoby więcej miejsca w LTE bodajże w Indiach przerzucają całą sieć na VoLTE. 

 

Orange testuję 5G i chwała im za to - postrzegam ich jako lidera technologicznego na polskim rynku ale na litość boską dogadajcie się z producentami i odpalcie do szerzej aby palców mi nie wystarczyło do liczenia słuchawek gdzie to działa. Z Huwejem tak się pieścicie przy 5G oni za Wami chodzą i chcą wcisnąć technologię to wrzucie im robotę z VoLTE w ich słuchawkach. niech to przetestują i wdrożą a i oczywiście również na niebrandowanych słuchawkach. 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sobotni nerw

A czemu nikt nie korzysta z ipv6 jak takie nowe? Śmiem wątpić w popularność volte czy vowifi. Prędzej pojawi się 5G w cenie dla Kowalskiego niż to się będzie masowe. Cały czas to nisza dla "internetowców".