Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skrzynka ze światłowodem tuż obok, a termin podłączenia wciąż odkładany


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 47
  • 0

Skrzynka ze światłowodem tuż obok, a termin podłączenia wciąż odkładany

► Wątek został wyodrębniony z tematu Orange swiatłowód w zasiegu wzroku. - Moderator Wiktor ◄

 

Witam mieszkam w bloku w której są cztery klatki.Do trzech klatek jest dociągnięty światłowód  gdzie od marca 2019 są podłączani abonenci pod światłowód .Do mojej klatki pociągnęli światłowód ok 6 maja 2019 (oj była walka z firmą która wykonywała przyłącza światłowodowe gdzie na własny koszt za zgodą wspólnoty ciągnąłem peszel...)Ale udało się jest w piwnicy światłowód i co z tego ????po miesiącu dzwonię do orange co z przyłączem a tu odpowiedź że podłączenie będzie możliwe od 20 grudnia 2019!!!!Dzwonie na infolinię 17.12.19 aby potwierdzić datę a orange że podłączenie będzie możliwe 20.03.2020!!!!!!

Robią sobie jakieś jaja czy co ??? Od skrzynki ze świtłowodem dzieli mnie ok 1,5 metra.W lutym kończą mi się umowy i chciałem w grudniu przedłużyć a tu jestem ugotowany i nie wiadomo gdzie uderzyć aby to podłączyli

4 ODPOW. 4

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Skrzynka ze światłowodem tuż obok, a termin podłączenia wciąż odkładany

jaka miejscowość?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Skrzynka ze światłowodem tuż obok, a termin podłączenia wciąż odkładany

Zgłaszaj, gdzie popadnie tu masz link: https://oferty.orange.pl/internet/ oraz udaj się do salonu Orange w Twojej lokalizacji. Nie jest to jakaś powalająca odległość, więc możne warto wspomnieć o możliwości położenia własnego kawałka światłowodu, aby usprawnić podłączenie.

Pisanie pism na adres: Orange Polska S. A. ul. Jagiellońska 3496-100 Skierniewice nie proponuję, bo już trochę mało czasu, można i tędy spróbować.

 

W pierwszej kolejności salon Orange w Twojej okolicy. Powinni więcej wiedzieć niż konsultanci na infolinii.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 47
  • 0

Skrzynka ze światłowodem tuż obok, a termin podłączenia wciąż odkładany

Mają to gdzieś bo system im wyświetla że inwestycja nie została zakończona co jest absolutną bzdurą a że przed sąsiadami wyszedłem na głupka (w mojej klatce akurat 6 mieszkań gdzie 3 czekają na światłowód) to już inna sprawa 😞 dwa tyg temu był monter podłączać sąsiada to się zdziwił że musi mieć miedź podłączać skoro jest swiatlowod


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 47
  • 0

Skrzynka ze światłowodem tuż obok, a termin podłączenia wciąż odkładany

Strzelin 57-100 Ul Grota Roweckiego x/y [edit: ► Ukryto pełne dane adresowe - Moderator Wiktor ◄] :((((( W poniedziałek podejdę do salonu i zapytam się o co chodzi