Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sieć nexery, problem z domem.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Sieć nexery, problem z domem.

Witam

Mamy problem z siecią nexera a mianowicie praktycznie wszyscy w okolicy w tym mój sąsiad który mieszka 20 metrów ode mnie mają już światłowód orange a ja nie.

Do nexery zero kontaktu. A jeśli już to kontakt od nich (nie da się oddzwonić na ich numer)

Problem jest taki że ponoć nie mają mojego numeru domu w systemie. Miał być wprowadzony w przeciągu tygodnia, tyle się dowiedziałem gdy odwiedził mnie Pan z huapolu. Od tego "tygodnia" minęły już 3 miesiące...

Gdzie skierować taką sprawę? Konsultanci orange nic nie wiedzą. Kable na słupie na mojej posesji wiszą już od 4 miesięcy, brak tylko podłączenia ze strony nexery. Co ciekawe mają w systemie nieistniejącą posesję na której istnieje możliwość podłączenia.(posesja widmo obok mojej) To jest jakiś żart.

Jeżeli ktoś miał taki problem proszę o wyjaśnienie jak sobie z tym poradził.

Pozdrawiam

52 ODPOW. 52

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sieć nexery, problem z domem.

Forum Orange nie jest dobrym miejscem. Kontaktuj się z Nexerą. Jeśli Twojego adresu nie ma z POPC, to raczej nic się nie zdarzy w 2020

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Sieć nexery, problem z domem.

Gdzie na tej stronie sprawdza się swój numer domu? Musi się coś wydarzyć bo chęć założenia światłowodu składało 95% mieszkańców w tym ja.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Sieć nexery, problem z domem.

Napisałem przecież że nie ma kontaktu z nexerą. Chyba tylko orange posiada możliwość porozmawiania z tą instytucją. Muszę zajrzeć do salonu i się dopytać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Sieć nexery, problem z domem.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Sieć nexery, problem z domem.

@Niebieskif  My to rozumiemy ale Orange nie może samo zrobić przyłącza skoro infrastruktura należy do   Nexery to tylko z nimi możesz coś załatwić przykro nam że taka sytuacja zaistniała .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sieć nexery, problem z domem.

Czy Twój adres jest zgłoszony do POPC?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Sieć nexery, problem z domem.

Numer istnieje w POPC, sprawdziłem w pobranym dokumencie z nexery.

Powodzenia w kontakcie z nexerą... Pisałem na każdy z ich emaili i z żadnego nie dostałem odpowiedzi. Tak jak by to wszystko mieli w rzyci.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sieć nexery, problem z domem.

Bo to operator hurtowy, więc nie ma ludzi by odpisywali całemu światu. Podaj nazwę swojej miejscowości.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Sieć nexery, problem z domem.

Wadlew 97-403 Drużbice