Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sieć nexery, problem z domem.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Sieć nexery, problem z domem.

@Ronifcb

Od 24 lutego czekam aż w końcu zaktualizują mój numer domu. (CPPC)

Po wczorajszym kontakcie moje zgłoszenie nadal jest przetwarzane. Za jakie grzechy jest im tak trudno zrobić to szybciej, tego nie wiem...


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Sieć nexery, problem z domem.

Po całych tych bataliach od wczoraj mam już dostęp do światłowodu jak i telewizji iptv. Warto walczyć o swoje. Dziękuję Wam za pomoc, tym którzy podawali mi mapy jak i nakierowali całą sprawę na właściwe tory 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Sieć nexery, problem z domem.

A podzielisz się kto był "decyzyjny" w tej sprawie?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Sieć nexery, problem z domem.

@Piotrekk85 

W sumie sam nie wiem ale rozumiem to tak:

Bazą całego przedsięwzięcia musiał być prawidłowy numer domu na geoportalu.

Z geoportalu korzysta strona Centrum Projektów Polska Cyfrowa, trochę to trwało ale także zmienili numer na właściwy. Dopiero po tej akcji po jakimś czasie w systemie Orange pojawiła się możliwość zrobienia przyłącza (Nexera) i finalnej instalacji światłowodu (Orange).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Sieć nexery, problem z domem.

Witam.

Możesz napisać do kogo konkretnie pisałeś? Mam ten sam problem. Podłączyli niedawno i uruchomili na mojej ulicy sieć i wszyscy oprócz mnie mają do niej dostęp. Pewnie wynika to z tego, że dom jest w miarę nowy, czteroletni i nie mają aktualnych map. Na mapach Nexery i UKE jest mój budynek, ale nie ma naniesionego na nim numeru. Na geoportalu wszystko jest ok. Pisałeś do UKE, czy do CPPC? Czy może jeszcze do kogoś innego?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Sieć nexery, problem z domem.

@kwiat79  pisz do Nexery o dorejonizowanie Twojego budynku I ujęcie w projekcie jako adres dodatkowy.  Mogą to zrobić, bo do 15% adresów z zaakceptowanych przez projekt  POPC  może ulec zmianie. Jeśli masz w okolicy podbudowę słupowa czyli instalacje napowietrzna, nie powinno  być problemów, bo przyłącza tańsze niż doziemne


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Sieć nexery, problem z domem.

Tak, skrzynki zamontowane są na słupach elektrycznych. Piszę do Nexery od prawie miesiąca i w ogóle nie odpowiadają , gdzie kiedyś zawsze na zapytanie szybko odpowiadali chociaż zdawkowo. Infolinia tylko z wirtualnym robotem, który tylko sprawdza status po podaniu adresu. Dziękuję za poradę, tak zrobię.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Sieć nexery, problem z domem.

@kwiat79  poszukaj adresu firmy, może spróbuj listem poleconym wysłać drugie pismo...Może z dopiskiem "popc inwestycje". Dobrze argumentuj i może się udać 

Wyślij nie adresując do BOK-U  tylko do dyrekcji


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 21
  • 0

Sieć nexery, problem z domem.

Może faktycznie masz rację, papier to papier, a nie mail 😉🙂 Na razie pisałem tylko elektronicznie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Sieć nexery, problem z domem.

@kwiat79  tylko pisz rozsądnie i rzeczowo. Dobrze uzasadniaj i proponuj rozwiązania I współpracę