Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sieć komórkowa - problemy nawet z 2G/3G w małej miejscowości

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Sieć komórkowa - problemy nawet z 2G/3G w małej miejscowości

Mieszkam w małej miejscowosci i mam słaby zasięg jak przełącze na sieć 2g lub 3g to mam dwie trzy kreski ale brak połączenia z siecią daje na wyszukiwanie sieci i mam wcdem play lub tmobile jak dam połącz to pokazuje mi brak możliwosci połączenia z tą siecią,Z orange łączy mnie dopiero na dworze lub większych miastach.Jakieś sugestie może.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Sieć komórkowa - problemy nawet z 2G/3G w małej miejscowości

Taka specyfika zasięgu sieci komórkowych. Zgłoś jeszcze problem na tej stronie, dostaniesz fachową odpowiedź.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Sieć komórkowa - problemy nawet z 2G/3G w małej miejscowości

Może problem masz z telefonem. Próbowałeś na innym urządzeniu ? Masz włączone wszystkie tryby sieci w swoim ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Sieć komórkowa - problemy nawet z 2G/3G w małej miejscowości

Tak próbowałem na trzech telefonach i to samo dałem cynk do boa i mam napisane że zrelizowane ale dalej to samo.Jak byłem w play na karte to miałem taki sam problem że nie łączył mnie z orange coś zrobili i chdziło ale jak przeszłem na abonament w orange to mogę się połączyć tylko z orange a z innymi sieciami już nie.A jak znajdzie mi sieci to orange oznacza czrnym jaskrawym a te co nie połączy szaro i blado.Telefon to lg d 802.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Sieć komórkowa - problemy nawet z 2G/3G w małej miejscowości


jozek1960 napisał(-a):

Tak próbowałem na trzech telefonach i to samo dałem cynk do boa i mam napisane że zrelizowane ale dalej to samo.Jak byłem w play na karte to miałem taki sam problem że nie łączył mnie z orange coś zrobili i chdziło ale jak przeszłem na abonament w orange to mogę się połączyć tylko z orange a z innymi sieciami już nie.A jak znajdzie mi sieci to orange oznacza czrnym jaskrawym a te co nie połączy szaro i blado.Telefon to lg d 802.


Orange nie korzysta z roamingu krajowego i z inną siecią się nie połączysz. Masz w ustawieniach wszystkie tryby sieci włączone 2G,GSM; 3G,UMTS, WCDMA ; 4G, LTE ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Sieć komórkowa - problemy nawet z 2G/3G w małej miejscowości

Tak mam włączone to wychodzi na to że jak w mieszkaniu mam powiedzmy po przesukaniu sieci tylko play lub tmobile to muszę korzystać z telefonu stacjonarnego no to kicha.LTE to mam jak jestem w Raciborzu lub w Rybniku a tak przeważnie literka H przy znaku sieci.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Sieć komórkowa - problemy nawet z 2G/3G w małej miejscowości

Taka specyfika zasięgu sieci komórkowych. Zgłoś jeszcze problem na tej stronie, dostaniesz fachową odpowiedź.