Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samodzielna analiza pasma w swojej okolicy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 86
  • 263
  • 1

Samodzielna analiza pasma w swojej okolicy


@slav72napisał(-a)

@Sandrusia  tu masz trochę na ten temat Zapowiedziano koniec sieci 2G i 3G w Polsce. Pierwsze nadajniki już wyłączono (dobreprogramy.pl)

i tu Koniec 3G i 2G – kiedy nastąpi u poszczególnych operatorów? (android.com.pl)


@slav72 Zapowiada się w takim razie koniec dzwonienia i SMSowania z cegiełek typu Nokia 1600 albo Samsung S5610, bądź ze smartfonów typu Samsung Galaxy Grand Neo Plus albo HTC Wildfire S. Będę tęsknić za GSM oraz 3G. Na szczęście nie u mnie, bo jestem u fioletowych, gdzie oni wyłączą obydwa swoje nadajniki GSM oraz 3G dopiero za 7 lat, więc jestem w raju a zarazem wciąż będę mógł dzwonić i SMSować z cegiełek, bądź ze starych smartfonów.🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Samodzielna analiza pasma w swojej okolicy

@nzmc_06  może nie aż tak szybko ale na pewno za kilka lat 🙁 lecz zbliża się koniec 3G nieubłaganie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Samodzielna analiza pasma w swojej okolicy

Cegiełki nie wyginą, bo już są dostępne klasyczne z 4G, więc potestuję na początek Nokia 8000- głównie sprawdzę jak pisze się SMSy na niej ze słownikiem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Samodzielna analiza pasma w swojej okolicy

@Sandrusia  jak potestujesz tą Nokię 8000 daj znać jak się sprawuje, u mnie w domu jedna osoba to zacięty wróg smartfonów i może bym zakupił dla niej 🤔


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 86
  • 263
  • 1

Samodzielna analiza pasma w swojej okolicy


@Sandrusianapisał(-a)

Cegiełki nie wyginą, bo już są dostępne klasyczne z 4G, więc potestuję na początek Nokia 8000- głównie sprawdzę jak pisze się SMSy na niej ze słownikiem.


@Sandrusia Chodziło mi o stare cegiełki bez 4G ani nawet 3G.