Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słup tp


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Słup tp

Witam mam problem planuje wykonać wjazd na nową posesję, ale przy mojej działce na pasie drogowym stoi słup to. Pani na infolinii kazała wysłać pismo o przesuniecie słupa i usługa mówiła że jest bezpłatna. Dostałam odp że muszę odesłać wniosek o warunkach technicznych i koszty z tym związane sa. Ja nie mam zamiaru pokrywać kosztów bo to nie stoi na mojej działce a słup jest stary i stoi na drodze. Nie wiem co nawet zaznaczyć w tym wniosku bo do każdego punktu jest cennik, pani na infolinii nie potrafi pomoc w wypełnieniu tego wniosku. Co teraz mam zrobić, co tam zaznaczyć? 

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Słup tp

@Anja88 tu masz podobny temat;

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Przesuniecie-s%C5%82upa/t...

 

Spytaj użytkownika, jak mu udało się załatwić sprawę ze słupem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Słup tp

@ketrasaArtur roznica w tym, ze w temacie ktory podales slup stoi na dzialce, a u @Anja88 poza dzialka. Mimo wszystko trzeba probowac i taki wniosek trzeba wyslac na adres do korespondencji

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Słup tp

Wystąp do właściciela działki by poniósł opłaty. Ale szybkie to nie będzie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Słup tp

Ale słup jest na pasie drogowym czyli należy do gminy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Słup tp

To musisz wybrać czy zależy Ci na szybkości i zapłacisz sama. Czy chcesz męczyć się z gminą. Tu też może być konieczna pomoc odpłata geodety.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Słup tp

Jak planujesz wjazd to musisz to uzgadniać z Gminą. A jak na ich działce stoi słup który bloku to chyba logiczne że coś z tym trzeba zrobić. Chyba nie wydadzą Ci zgody ze słupem na środku wjazdu ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Słup tp

Gmina wydała pozwolenie na wjazd i nie pokrywa kosztów związanych z niczym co stoi na przeszkodzie przy wjeździe, jak są koszty to umywaja ręce tylko żeby im płacić to się upomna, to jest Polska. Orange też nie umie pomoc nawet wniosku wypełnić 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Słup tp

No właśnie to jest Polska biurokracja. Gmina nie powinna wydać zgody na wjazd w którym jest słup. No bo co to za wjazd. Jaja tam sobie ktoś robi czy co 🙂 Najpierw powinni go przesunąć i dopiero wydać zgodę. Ewentualnie wydać zgodę warunkową że kosztami przesunięcia obciążą Ciebie. 

 

___________

* Wpis poddany edycji - moderator Kinga