Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaba prędkość LTE, na H+ przyzwoicie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Słaba prędkość LTE, na H+ przyzwoicie.

Witam przeszedłem do Orange głównie z względu na VoLTE i Wificallig przedtem byłem w T-Mobile prepaid i tego mi brakowało.  Myślałem że T-Mobile i Orange mają podobny zasięg i prędkość.  Zasięg podobny ale prędkość tragedia. Jedynie w nocy jest lepiej. Zgłaszałem do BOK pani sama przyznała że BTS przeciążony. Zgłosiła to ale pewnie tak nic nie zrobią.  Mogę ustawić na H+ ale nie o to chodzi żeby ciągle zmieniać . Lokalizacja Kępno wielkopolskie.  Czy w Was też tak jest że musicie zmieniać bo LTE zapchane ?Screenshot_20190121-113738_Speedtest.jpgScreenshot_20190121-113919_Speedtest.jpg

15 ODPOW. 15

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Słaba prędkość LTE, na H+ przyzwoicie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Słaba prędkość LTE, na H+ przyzwoicie.

Nic poczekamy jeszcze może coś ruszy a jak nie to trzeba zwijać manatki i wracać do T-Mobile.  Szkoda bo tutaj 15 GB neta no ale co z tego😋


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Słaba prędkość LTE, na H+ przyzwoicie.

Widzisz, sieć na T ma mniej klientów, więc automatycznie mają więcej pojemności przypadającej na jednego abonenta 🙂 To się "mści" na Orange i oby zmodernizowali nadajnik do którejś wyższej częstotliwości to chociaż trochę odciąży stację i pewnie jedyne pasmo LTE na niej L800.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Słaba prędkość LTE, na H+ przyzwoicie.

Ale z drugiej strony Orange ma tylko 1 submarke Nju. A T-Mobile więcej.  Tylko pytanie czy Orange z Nju ma więcej klientów niż T-Mobile ze wszystkimi submarkami 🤔🤔


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Słaba prędkość LTE, na H+ przyzwoicie.

Ja bym jeszcze dodał jedną zmienną - lokalizację abonentów. Obstawiam, że większość klientów T-Mobile to mieszkańcy miast, gdzie sieć jest zbudowana na całkiem innych zasadach.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Słaba prędkość LTE, na H+ przyzwoicie.

Dzisiaj przed pracą całkowicie inna bajka Screenshot_20190122-052141_Speedtest.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

Słaba prędkość LTE, na H+ przyzwoicie.

?

poznan.png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Słaba prędkość LTE, na H+ przyzwoicie.

??

Przechwytywanie.PNG


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Słaba prędkość LTE, na H+ przyzwoicie.

Alo co chodzi? Zawsze serwer z automatu wybiera . Zmienić ręcznie na jakiś?