Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przyłącze koszty

Anonim

Nie dotyczy

Przyłącze koszty

@Karas220288  szanse 50/50, trzeba czekać na decyzję Orange, życzę Powodzenia 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przyłącze koszty

Ja obstawiam szanse w granicach 5%. Na miedzi Orange mało już inwestuje niestety.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 6
  • 0

Przyłącze koszty

No ja liczę na interwencję montera, stwierdził że tutaj i tak trzeba zrobić porządek.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 6
  • 0

Przyłącze koszty

P.s rozmawiając z sąsiadami i pytając o te przyłącze okazało się że sąsiad ma poprowadzony przewód lecz od dobrych kilku lat nie korzysta i nie będzie z niego korzystał. Pytanie brzmi czy mogę skorzystać z jego lini?? Zrobić coś w rodzaju scesji?? Oczywiście w razie gdyby Orange nie podjęło się przebudowy instalacji.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Przyłącze koszty

@Karas220288  Generalnie nie ma przeszkód. Linia nie jest sąsiada, tylko operatora.

To operator - Orange zarządza tym. Oczywiście wykorzystanie konkretnego kabla zależy od technika, który robi instalację i obsługuje twoje zlecenie. To technik stwierdza czy nie ma przeszkód aby rozłączyć połączenie z instalacją sąsiada i połączyć z Twoim kablem instalacyjnym np. miejsce wprowadzenia kabla do budynku. Prowadzenie kabla po elewacji zwykle wymaga zgody zarządcy budynku.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 6
  • 0

Przyłącze koszty

Zgoda jest, tylko to od Orange zależy, tak jak mówiłem monter chce uporządkować cała instalacje telefoniczną w budynku i przy okazji podłączyć jednego klienta więcej. Długo trzeba czekać na decyzję Orange w podobnych sytuacjach?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przyłącze koszty

Decyzja pewnie już jest, wejdź na czat https://www.orange.pl/view/kontakt i zapytaj o wynik wywiadu technicznego.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 6
  • 0

Przyłącze koszty

No na infolinii nic o wywiadzie technicznym nie wiadomo, ale jest ustalony nowy termin instalacji. Czy oznacza to pozytywną decyzję??


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Przyłącze koszty

@Karas220288  Zwykle naliczany jest czas 7 dni. Może oznaczać, a może i nie oznaczać. W dniu wyznaczonym technik zadzwoni z informacją.