Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z LTE z niektórymi grami i stronami www. Na wifi działają.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 16
  • 1

Problemy z LTE z niektórymi grami i stronami www. Na wifi działają.

Co się dzisiaj stało w Orange? Od rana mam problem z kilkoma grami które korzystają z internetu i nie mogę wejść na niektóre strony obojętnie przez jaką przeglądarkę (np android forum). Wystarczy że jestem na wifi i zero problemów. 

Telefon wyłączony i włączony. Nic. Na nowo wprowadzony APN. Nic. Przełączanie na hspa. Nic. Pisałem na chat i niby w Orange jest ok i zresetują mi ustawienia sieciowe. I co? Nic. Żeby było ciekawie. Ja mam na kartę. Nie działa. Żona na innym telefonie abonament w Orange. Sprawdzam z ciekawości. To samo. Dzwonię to znajomych co mają Orange żeby sprawdzili i niespodzianka. MAJĄ DOKŁADNIE TO SAMO. Więc to nie problem telefonu tylko coś z siecią Orange. A dodzwonić się do bok dziś to chyba jak wygrana w totolotka...

Ktoś coś wie lub jakaś rada na to?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 16
  • 1

Problemy z LTE z niektórymi grami i stronami www. Na wifi działają.

Jeszcze wrzucę to co dostałem teraz z Orange. Może komuś też pomoże.wpis.jpg

 

___________

* Zakryto nr zgłoszenia zgodnie z netykietą - dlaczego? sprawdź TUTAJ - moderator Kinga

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problemy z LTE z niektórymi grami i stronami www. Na wifi działają.

@Rybus85 Jeżeli chodzi o strony, to czy to nie są jakieś blokowane przez CERT. Orange posiada taką tarczę. 

W przypadku gier, to może być jakaś zmiana filtrowania adresów, więc z tego powodu mogą wynikać trudności.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 16
  • 1

Problemy z LTE z niektórymi grami i stronami www. Na wifi działają.

Ale wczoraj wieczorem jeszcze wszystko działało. Problem od dziś rano. Zresztą nigdy nie miałem takich problemów. Tym bardziej że to nie tylko u mnie,tylko wina ewidentnie Orange. Może coś robili,zyebali. Nie wiem. Ma działać 😉 

Ale udało mi się dodzwonić. Gość wielce zdziwiony. Po dluuugim namyśle dodał zgłoszenie do działu technicznego. Mam nadzieję że szybko zrobią i nie olejną sprawy. Inaczej czeka mnie zmiana sieci. Nie po to mam tyle internetu żeby być uwiązanym na wifi...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problemy z LTE z niektórymi grami i stronami www. Na wifi działają.

@Rybus85 napisz na NO, jaką dostaniesz odpowiedź. Zauważyłem, że czasami jedna z usług, z której korzystam, nie zawsze da się połączyć na smartfonie. Wystarczy, że tą samą kartę przełożę do routera, połączę przez WiF i już śmiga.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 16
  • 1

Problemy z LTE z niektórymi grami i stronami www. Na wifi działają.

Gdzie napisać? 🙂 Nie chce przekładać kart. Działało odkąd jestem w Orange i chciałbym żeby dalej działało. A jeżeli nie działa i nie jest to wina sprzętu to co ja mogę... Wszystko po stronie operatora. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problemy z LTE z niektórymi grami i stronami www. Na wifi działają.

@Rybus85 chodzi mi jak dostaniesz odpowiedź na reklamację, to napisz na tym forum Nasz Orange (NO), jaką dostaniesz odpowiedź.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problemy z LTE z niektórymi grami i stronami www. Na wifi działają.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 16
  • 1

Problemy z LTE z niektórymi grami i stronami www. Na wifi działają.

No na pewno dam tu znać 🙂 

Właśnie dostałem nr zgłoszenia który poszedł do działu technicznego. Zobaczymy co będzie z tym tematem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 16
  • 1

Problemy z LTE z niektórymi grami i stronami www. Na wifi działają.

Nie wiem czy moje zgłoszenie pomogło,ale na tą chwilę właśnie wszytko zaczęło działać jak powinno. 1-2h temu jeszcze było tak jak wczoraj. Nie wiem czy technicy się za to zabrało po zgłoszeniu czy tylko mieli jakąś awarie. Najważniejsze że działa i temat mam nadzieję zamknięty 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 16
  • 1

Problemy z LTE z niektórymi grami i stronami www. Na wifi działają.

Jeszcze wrzucę to co dostałem teraz z Orange. Może komuś też pomoże.wpis.jpg

 

___________

* Zakryto nr zgłoszenia zgodnie z netykietą - dlaczego? sprawdź TUTAJ - moderator Kinga