Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem ze stroną NO na telefonie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

No niestety, od rana 2 restarty danych komórkowych 😞

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Katani1  u mnie odpukać Dane Mobilne działają jak trzeba i wszystko na fonie też, albo naprawili, albo chwilowa poprawa 😉

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Anonim , nadal są zwiechy i to na Windowsie 10. Pierwszy lajk, którego chciałem dać, chwilę się ładował.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Anonim  teraz dałem ci polubienie, momentalnie zaskoczyło, ale nie chwalę, bo znowu coś się popsuje

🙃

Na tych ustawieniach najlepiej Moto One działa w Orange 😎

Screenshot_20191210-164012.pngScreenshot_20191210-164026.pngScreenshot_20191210-164043.png

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Anonim , w Edge na SGJ3 2017 odpaliło mi lajka dla Ciebie, ale nie będę chwalił, dopóki definitywnie nie skończą się zwiechy.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

Teraz na fonie NO przytyka mi Chrome i Opere, raz lepiej raz gorzej jest, albo bug na mobilnym NO... albo Dane Mobilne krzaczą, dobrze że na PC jako tako forum działa.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Anonim , ironia losu, przypadek, czy moje zaniechanie? Właśnie przed chwilką na PC "wykryto zmianę sieci" i forum zniknęło mi z oczu. Kto za tym stoi? Niech się puknie w czółko Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

Dzień anomalii chyba dziś @Anonim  🙃

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Anonim , ja pamiętam wszystkie trzy moje konta MO przed połączeniem. Już wtedy zauważyłem anomalie i zresztą podobne do obecnych, tylko deczko zmodyfikowanych. Brak ogonka pod literką e uzmysławia mi, jak trudno być programistą bez "porządnej śmieciarki", która wysprząta stare kurze Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Anonim  awarie się zdarzają, choćby apka MO z Google Play, nie pokazuje historii danych mobilnych, beta wersja MO, pokazuje za to wszystko, szkoda że zarządzanie w niej jest ograniczone, inna sprawa że beta wersja MO, nie prędko stanie się tą jedyną aplikacją, stare MO jeszcze długo będzie istnieć, więc beta aplikacja MO też.