Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem ze stroną NO na telefonie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

Nie używam antywirusa, resety robiłem i nic. Czytając inne wątki nie tylko ja mam problem z DNSami w Orange, chociaż objawia się to tylko przy jednym adresie. Pozostałe strony i aplikacje działają. Moim skromnym zdaniem Orange coś namieszało w swojej sieci i wie o problemach niektórych użytkowników, ale przecież nie napiszą: tak to nasza wina, pracujemy nad rozwiązaniem. Jaka była by to kiepska reklama dla sieci #1.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Katani1 , nie byłem zbyt precyzyjny. Ze startu guglowskiego hulały strony, tylko z Orange miałem kłopot. Może być, że masz skopany soft operatora, ale skoro robiłeś testy krzyżowe i dalej problem tylko z NO, to coś mi tutaj się nie widzi. Nikt nie każe Ci wklepywać Nortona, bo jakiś tam systemowy musisz mieć, bo co to za badziew bez ochrony systemu? Podróba? Nie uwierzę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

Badziew to Xperia XZ2 Compact, poprzedni to Xperia Z1 Compact:) Ochronę systemową ma, chodziło mi o brak dodatkowego antywirusa.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Katani1 , tytuł tematu mnie intryguje do tego stopnia, że spytam, jaką "drogą" dochodzisz do forum, skoro jesteś i piszesz? Z aplikacji MO, czy wklepanego adresu w przeglądarce? Po ostatnich pracach modernizacyjnych w NMO, forum to nie oddzielny byt w logowaniu. Są, mimo wszystko, powiązane ze sobą, o ile ktoś ma usługi w Orange. Więc nawigacja to małe labirynty, które trzeba rozgryźć. Widać to na PC, a na telefonie niekoniecznie. Czy Ty wogóle się wylogowujesz skutecznie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

Jak już pisałem problem mam tylko z wejściem na stronę nasz.orange.pl z telefonu w przeglądarce chrome. Wyskakuje błąd jaki pokazałem na początku. Chwilowym rozwiązaniem jest ponowne logowanie do sieci (włączenie trybu samolotowego lub restart telefonu). Z logowaniem, a także z wejściem na stronę na innych komputerach nie ma problemu.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Katani1  dziś NO też mi nie działało na telefonie, ba nawet MO, dopiero jak pogrzebałem w Danych Mobilnych, coś nie tak z siecią Orange, bo BTS w tym wypadku nie winny 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

Taki sam komunikat, jak u mnie ?

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.


@Katani1napisał(-a)

Taki sam komunikat, jak u mnie ?


Tak to samo miałem, teraz działa ja trzeba i wszystko inne też, chyba ten problem z Danymi Mobilnymi, też mnie dotknął, ale na krótko.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Problem ze stroną NO na telefonie.

Obawiam się, że problem się powtórzy...

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze stroną NO na telefonie.

@Katani1  nawet o tym nie pisz...

Ja pisałem i do mnie też problem dotarł, ale na krótko.