Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

link u góry po prawej stronie zgłoś popyt


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Dzięki za pomoc. temat można zamknąć . 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Witam, mam podobny problem, od prawie roku nie mogę doprosić się o podłączenie do światłowodu który idzie obok mojego domu. Patryk czy udało się Tobie podłączyć?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Aż serce mi się kraja... Chodzi o to, że co chwila przybywa takich sytuacji! No o co chodzi czy orange albo inne firmy kładąc światłowód nie mogą odrazu podpinać wszystkich do około niego? To naprawdę takie trudne?


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Spokojnie, trzeba poczekać, nie od razu Kraków zbudowano, nie od razu włókno przewleczono, to są inwestycje na 30 lat, więc że ktoś dostanie za lat 2, czy 5, nie robi wielkiej różnicy.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Bo to tak nie działa, że sobie idzie kabel obok domu. Jeśli to projekt POPC i nie było Cię na liście to możesz zgłosić popyt na stronie UKE. Jeśli to prywatna inwestycja to gorzej. Ktoś projektował i pominął twój dom z różnych względów (finansowe, techniczne, administracyjne). Tego się nie dowiemy. Można próbować zagadać pracowników a najlepiej ich kierownika pod warunkiem że jeszcze trwają prace i można ich spotkać. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

Zamówiłem światłowód 30 grudnia i dostałem informację że 15 stycznia ma przyjechać ekipa techniczna do montażu światłowodu. Minął nowy rok i 15 stycznia dostaję telefon że oni są gotowi i mogą przyjeżdżać jednak zapytali czy była wcześniej ekipa od Nexery która  miała podciągnąć światłowód do budynku jednorodzinnego oznajmiłem że nikogo nie było . Więc technicy Orange stwierdzili że nie mogą przeprowadzić montażu wewnątrz budynku ponieważ nie ma światłowodu doprowadzonego do budynku. Od tamtej pory próbuje dowiedzieć się jak długo będę musiał czekać na montaż światłowodu no i tak została założona sprawa tak zwana ekalacja . Kontaktowałem się jak i na czacie tak i na infolini i tyle różnych wersji słyszałem że zgłupiałem najlepsza to była że muszę czekać na rozstrzygnięcie sprawy kilka miesięcy . Były też osoby które twierdziły że nie mogą mi pomóc i sam mam szukać techników na własną rękę którzy mi założą światłowód  i tylko ciąż powtarzane słowa nie wiem , nie mogę pomóc , przepraszam , nie wiem jak to się stało , jutro oddzwonimy. Ręcę opadały jak słuchało się tych osób zastanawiam się czy one są z łapanki czy co? W dniu dzisiejszym zrezygnowałem z tej pseudo usługi z tą firmą  która uważa się za numer 1 na rynku.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@JAKUB772  haha

gdzie skladales zamowienie, www/salon/infolinia?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

infolinia

 

Mam dość wiszenia na telefonie co kilka dni idę do tmobile

________________
* Scalenie postów – moderator Kinga


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Problem z podłączeniem światłowodu Orange.

@JAKUB772  myslisz ze tam inaczej?
nexera nawala na calej dlugosci!

napierw musi przyjsc czlowiek od nexery aby zrobil Ci gniazdko (przyjedzie ten sam co mial sie pojawic przy zleceniu od orange)