Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prędkość Internetu LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 1
  • 0

Prędkość Internetu LTE

Mam pytanie czy wam tez spadła prędkości internetu ? 
Bo od wczoraj ok 22 spadłą mi prędkość internetu mobilnego LTE zasięg jest taki sam jak wcześniej -dbi też a limit mi sie nie skończył.
Moje parametry na speedtest.net wygladały ping 19 ms,prędkość 24-29 mb/s, wysyłanie 6 mb/s a teraz wygląda to tak że ping 19 ms,prędkości 2-4 mb/s i wysyłanie 1-2 mb/s nie wiem co sie stało ktoś też tak ma.
Limanowa.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Internetu LTE

Może to chwilowe przeciążenie sieci. Zrób test dzisiaj i myślę że będzie juz wszystko Oki. Jeśli nie czasem pomaga reset routera....

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

26 ODPOW. 26

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Internetu LTE

Może turyści na majówkę przyjechali?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 1
  • 0

Prędkość Internetu LTE

Nie bo tutaj nie ma co zwiedzać i pogoda jest kiepska.
A po za Tym co to ma do tego jak w tej okolicy tylko ja mam internet LTE bo inni maja Kablem.

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Internetu LTE

Może to chwilowe przeciążenie sieci. Zrób test dzisiaj i myślę że będzie juz wszystko Oki. Jeśli nie czasem pomaga reset routera....

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 1
  • 0

Prędkość Internetu LTE

Proszę pana ja nie jestem zielony w tych sprawach i wszystko już próbowałem reset fabryczne zmiana pozycji anteny, reset karty zmiana kanału sieci zmiana połoczenia i nic nie dało.
Sprawdzałem dzisiaj i nic dalej to samo ale jak wpsiałem na internecie frazę "problem z internetem LTE" to jest wiele zgłoszen na temat internetu.
Co jest najgorsze od 9 dni chce porozmawiac z pomocą techniczną to tylko jak dzwonie to słyszye "wszyscy konsultanci są chwilowo zajęci spróbuj potem" próbuje od 9 dni i to samo.
Ja nie wiem co jest z Tym oragne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Internetu LTE

Trzeba cierpliwie poczekać na połączenie z doradcą.
A sprawdzałeś na mój Orange czy nie masz wykorzystanego limitu danych?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 1
  • 0

Prędkość Internetu LTE

Napisałem w pytani że nie skończył się.
Cierpiwość 9 dni o każdej godzinie sie nie połącze z Orange.
A jak sie już połącze usłysze wszystko jest w pożądku a prędkości nie ma.

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Prędkość Internetu LTE

W … lecą, mi też prędkość spadła drastycznie. Po dodzwonieniu sie w końcu do konsultanta stwierdzili że u nich wszystko si i kazali mi zresetowac telefon nic to nie dało i po kolejnej rozmowie "mądra pani" zaleciła przywrócenie ustawień fabrycznych. Telefon jak dziewica a net nadal do … minął jakos trzeci miesiąc i bez zmian, abonament opłacany na czas - limit nie wykorzystany,,, o co tu chodzi?? Robią nas … i biorą chajc za … usługi?? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 1
  • 0

Prędkość Internetu LTE

Przyjacielu ja mówie o internecie Mobilnym LTE w telefonie mi też słabo działą w mojej okolicy.
Ale jak wyjade za tą moją mała wieś śmiga ładnie może masz jakiś problem z antenąale w telefonie sprawdź dbi w telefonie aplikacją network singnal info.

Próbowałęś na innym tlefonie ?

I jaki to internet H+ może 3G albo LTE ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Internetu LTE

H+ to oznaczenie transmisji HSPA+DC, którą większość osób zalicza do 3G.

Jeśli prędkość zwalnia, a macie nie wykorzystany limit, jest na to kilka możliwych przyczyn:
1) słaby zasięg
2) przeciążenie nadajnika
3) błąd w konfiguracji urządzenia/zakłócenie lokalne
4) lejek za przeciążanie sieci