Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie światłowodu


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Podłączenie światłowodu

Witajcie,

W 2017 roku zostałem poinformowany przez konsultanta, że sieć będzie najprawdopodobniej gotowa na podłączenie do końca zimy, lecz każdy z tego forum wie jak się owa sytuacja skończyła, aktualnie mamy za parę dni koniec 2019 roku do dziś próbuje otrzymać informacje odnośnie przyłączenia do światłowodu. Na mapie zasięgu od pół roku widzę, że dodał dodany nowy punkt  lecz jest on dalej niż moja ulica(trasa kabla światłowodowego jest krótsza do mnie). Każda kolejna próba kontaktu kończy się informacją, że możemy zapisać pana do listy oczekujących lub nie posiadam takich informacji, w salonie w każdej chwili może przyjść monter lecz szkoda, że słychać prawie to od 3 lat. Przechodząc do sedna, czy jest ktoś wstanie mnie nakierować na odpowiednie osoby niż konsultant?

firefox_HwhfWOZsHN.jpg

6 ODPOW. 6

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Podłączenie światłowodu

@xMateusz1 

 

Jedyne co możesz to złożyć pismo do Biuro Obsługi Klienta Orange i czekać.Pomóc może też chęć sąsiadów na usługi światłowodowe od Orange.Pamiętaj,że Orange podczas planowania inwestycji bierze pod uwagę jej zwrot.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Podłączenie światłowodu

Jeżeli chodzi o pytanie klientów o zainteresowanie itp. odbyło się to półtorej roku temu i według pracowników salonu odbyło się pomyślnie(mieszkańcy są zainteresowani). Pytałem również o podłączenie na własny koszt(ok. 130m od głownego szkieletu sieci) lecz nie ma takiej możliwości, dodam również, że na ulicy są od wielu lat studzienki Orange(Logo TP SA) więc problem z kopaniem odpada 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Podłączenie światłowodu

@xMateusz1 dowiadywałeś się salonie Orange, jak się dalej plany przedstawiają? Pojawiły się pewnie jakieś przeszkody formalne i znowu coś się przesunęło, opóźniło, a klienci dalej czekają, bądź już po rezygnowali. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Podłączenie światłowodu

@xMateusz1  witam i nie ma dobrych wieść co do światłowodu bo nie ma tam na razie żadnych planów konkretnych  , Orange w perspektywie 2-3 lat ze światłem tam nie wejdzie możesz spróbować przyspieszyć
masz wszytko w linku  https://www.orange.pl/view/sfh


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Podłączenie światłowodu

Jak wspomniałem taka sama odpowiedź od 2017 roku, nie wiemy, niedługo


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Podłączenie światłowodu

@xMateusz1 

 

Oznacza to,że teren twojej posesji jest nieopłacalny dla firmy Orange.Firma nie podłączy twojej posesji.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.