Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poczta głosowa na IPhone

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Poczta głosowa na IPhone

Cześć ,
Chciałem zaproponować zmianę w poczcie głosowej na IPhonach . Otóż kiedy wchodzimy w „słuchawkę” na dole jest zakładka „poczta głosowa” kiedy w nią wejdziemy pokaże się „zadzwoń na pocztę głosową” czy możecie zrobić tak jak w Ameryce ze można po prostu odsłuchać rozmowy naciskając na nią . Denerwuje mnie wciśnij 1 albo 2 a takto mogę odtwarzać ile razy chce i wiem z jakiego numery dostałem wiadomość . To by bardzo uprościło życie ...

Pozdrawiam
1233F8E0-07FF-4AAE-8F6A-8C4229108672.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Poczta głosowa na IPhone

@Misiaczek99 Pomysł do dyskusji, ale nie dotyczy naszej społeczności, dlatego na razie przenoszę go do tej kategorii. Kiedy powstanie odpowiednia kategoria w pomysłach będzie mógł tam trafić. Szczęśliwy mężczyzna

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poczta głosowa na IPhone

Nie śledzę zmian w ios a czy masz możliwość zmiany numeru poczty na inny niż domyślny?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Poczta głosowa na IPhone

Nie , ale chodzi o to żeby poczta głosowa 

zapisywala rozmowę i żeby dało się otworzyć jak notatka głosową zamiast dzwonić wybierać 3 żeby usnąć itd itd . Do tego posta dołączam zdjecie jak wyglada poczta głosowa u operatorów w Ameryce albo nawet anglii

EDDB4E73-4E61-4C82-8D42-F76D18E29323.png

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poczta głosowa na IPhone

Oki rozumiem. Można w innych telefonach podmienić numer poczty z domyślnego *501 na taki który pozwała od razu daje odsłuchanie wiadomości. Tylko nie wiem czy w aktualnej wersji ios też to można.

 

Jeśli chodzi Ci o Visual Voicemail, to w paru miejscach było info, że nie ma takich planów z uwagi na małą popularność poczty.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Poczta głosowa na IPhone

Kurczę szkoda 😕 a do się ten pomysł przekazać gdzies wyżej ? Ja często korzystam z poczty 

i dobrze by było widzieć numer który zostawił ci wiadomość ale nie słuchać bo mi nigdy się w 

sumie nie udaje zapamiętać ... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poczta głosowa na IPhone

Nie wiem, na blogu Orange tak kilka razy pisano w komentarzach 😕 może ktoś z Orange napisze coś nowego.

Anonim

Nie dotyczy

Poczta głosowa na IPhone

@Piotrekk85Czy ty wiesz na co odpowiadasz na pomysł na forum czy problem techniczny ? Jak robot 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poczta głosowa na IPhone

@Anonim: o co chodzi?

 

Na początku myślałem, że chodzi o problem. Po screenie widzę, że chodzi o Visual Voicemail.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poczta głosowa na IPhone

Najciekawsze jest to że kiedyś była podobna usługa ale nie na iphony http://www.orange.pl/kid,4002278347,id,725400014,title,Odp-Visual-voicemail,forumthread.html

 

Wiele nie przetrwała. Najciekawsze jest to, że cały czas w smsie można dostać numer do bezpośredniego nagrania. Więc daleko nie ma do VVM na ios.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Poczta głosowa na IPhone

@Misiaczek99 Pomysł do dyskusji, ale nie dotyczy naszej społeczności, dlatego na razie przenoszę go do tej kategorii. Kiedy powstanie odpowiednia kategoria w pomysłach będzie mógł tam trafić. Szczęśliwy mężczyzna