Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC2 - baza adresowa


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

POPC2 - baza adresowa

@Piotrekk85jak bym Ci pokazał zdjęcia to byś nie uwierzył, wszystko przygotowane pod światłowód wystarczy dokończyć na posesjach i zaciągać przewody, kanalizacja pozostawiona w granicach działek, a niekiedy nawet na samych działkach, przełącznica na ulicy. Uzyskanie informacji baaaardzo trudne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POPC2 - baza adresowa

Taki stan sugeruje, że inwestycja mogła być robiona z innego projektu niż POPC. Były projekty by zostawić to w takim stanie licząc, że resztę zrobią operatorzy w całości za własne. Ewentualnie ktoś z właścicieli gruntów zgłosił sprzeciw. A Twój adres jest na liście z POPC?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

POPC2 - baza adresowa

to nie było robione z POPC(u mnie w mieście nie ma praktycznie POPC) tylko inwestycja własna orange, ostatnio dowiadywałem się nawet u właściciela drogi czyli w mieście i nie ma sprzeciwu poza tym orange ma z naszym miastem podpisanie porozumienie. Jak da mnie coś lub ktoś słabo działa po stronie operatora.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

POPC2 - baza adresowa

@Sebastian1 

Szkoda tylko że o 2017 są 2 punkty odnośnie popytu, orange miało robić inwestycje własną na moim adresie, po czym się wycofali, szkoda że przez tych debili się nie dostałem do POPC III I POPC IV(zobowiązali się do inwestycji własnej),

chyba coś czuje że szybciej swiatło dostanie z funduszu swiatłowodowego, niż doczekam się odpowiedzi ze Skierniewic

Jeszcze niech mi studzienkę na przeciwko chaty postawią, to już dopełni ten kabaret

Kuzynce swiało ciągną przez moją działke(popc) a mi nie podłaczą xD

(Moja chata znajduje na przeciwko ulicy, wiec nie jest to żaden las 😉

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

POPC2 - baza adresowa

@MatixerPL

NNapisz do CPPC przy ministerstwie cyfryzacji to może coś pomogą 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

POPC2 - baza adresowa

@Sebastian1 

Czekam na kolejną odpowiedź z CPPC i UKE od tygodnia

pan UKE mówił że przez błędne współrzędne w bazie PRG, do POPC II nie zostałem zakwalifikowany (chociaż gugik twierdzi że adres funkcjonuje od 24 października 2015)

to fajnie że przez błędy urzędników nie zostałem zakwalifikowany

a ruderę obok mojej ulicy będą podłączali

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

POPC2 - baza adresowa


@MatixerPLnapisał(-a)

 

pan UKE mówił że przez błędne współrzędne w bazie PRG, do POPC II nie zostałem zakwalifikowany [...] fajnie że przez błędy urzędników nie zostałem zakwalifikowany

 


Zdaje się że taka słynna "lista dodatkowych punktów adresowych" https://cppc.gov.pl/po-polska-cyfrowa/po-pc-i-os/dzialania-1-1-wyeliminowanie-terytorialnych-roznic-... składa się właśnie z takich błędnych adresów. Oczywiście, nie analizowałem wszystkich list z tej strony, ale przeanalizowałem listę adresów z Warszawy. Wszystkie adresy warszawskie mają błędnie wpisaną miejscowość: zamiast "Warszawa" jest nazwa dzielnicy. A teleadresowo jest to błąd. Nie ma ani jednego adresu gdzie MIEJSCOWOSC = WARSZAWA, prawie 15000 adresów:

$ cut -f 4,5,6,8 punkty_dodatkowe_KII_3.1.14.29.28_copy_copy.txt  | grep -E 'GMINA|WARSZAWA' | sort | uniq -c | sort -n
     WOJEWODZTWO        POWIAT          GMINA           MIEJSCOWOSC
  79 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        WOLA
  85 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        ŚRÓDMIEŚCIE
 112 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        PRAGA-PÓŁNOC
 134 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        OCHOTA
 205 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        ŻOLIBORZ
 333 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        WILANÓW
 337 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        WŁOCHY
 355 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        MOKOTÓW
 500 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        URSUS
 611 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        URSYNÓW
 622 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        BEMOWO
 779 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        BIELANY
 889 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        REMBERTÓW
 979 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        WAWER
1027 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        PRAGA-POŁUDNIE
1297 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        TARGÓWEK
2105 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        WESOŁA
4358 MAZOWIECKIE        WARSZAWA        WARSZAWA        BIAŁOŁĘKA

Z czego najwięcej na Białołęce, włączając adresy z mojego osiedla: w danych CPPC były, w realizacji znikły. Pisałem o tym  tutaj

 

Czyjś korpoexcel nie spasował się z czyimś innym korpoexcelem, adresy wypadły, ktoś bezmyślnie zatwierdził i poszło. A teraz piszą pokrętne wyjaśnienia, dlaczego to "pojawiły się dodatkowe białe punkty adresowe", że niby w wyniku zakończenia okresu trwałości, czy jakichś tam innych cudów. Pani z UKE na moje pytanie odpisała, że przyczyną niewyznaczenia mojego adresu "było bliskie sąsiedztwo adresów posiadających dostęp do Internetu szerokopasmowego" (sic!).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

POPC2 - baza adresowa

A kto odpowiada za porządki w adresach? Samorząd.

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

POPC2 - baza adresowa

nie jestem pewien, czy masz całkowitą rację, akurat w tym właśnie przypadku. Oraz jak to się ma do staranności postępowania każdego po kolei uczestnika procesu planowania i projektowania. Odpowiedzi z UKE nie zawierają takiego argumentu, a byłby on bardzo wygodny.  Zamiast niego zawierają zlepek niespójnych wykrętów.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

POPC2 - baza adresowa

Czekam jeszcze na odpowiedź od GUGIK w sprawie niby tych błędnych współrzędnych,

dziwne że kuzynki adres który przechodzi przez moją działkę został normalnie zakwalifikowany