Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange zasięg


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange zasięg

Witam. Od dłuższego czasu jestem zainteresowany swiatlowodem od orange, jednak za kazdym razem kiedy próbuje skontaktowac sie w sprawie dostępności na mojej ulicy, dostaje informacje ze będzie on za miesiac, góra dwa.(To trwa juz około roku) Dostałem propozycje podpisania umowy z internetem domowym 20 mbits, a kiedy bedzie dostepny swiatlowod, darmowej modernizacji i zwiekszeniu predkosci. Mieszkam na ulicy Dalekiej w Krakowie, jest to chyba jedna z ostatnich ulic bez swiatlowodu w mojej okolicy. Czy ktos miał moze podobna sytuacje, lub ma pomysł co moge robic? Ewentualnie jest ktos w stanie oszacowac szanse czy swiatlowod bedzie dostepny na mojej ulicy? Dodam, ze na slupach zamontowane są te skrzynki od orange, nie wiem jak one sie dokladnie nazywaja.

6 ODPOW. 6

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Orange zasięg

Takich informacji co jest powodem, że światłowód nie jest dostępny w danej lokalizacji nie ma. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Orange zasięg

U mnie skrzynki są rok, a w planach rozwojowych dalej brak. Zatem obecność "skrzynek" nie jest wyznacznikiem. 

 

Trzeba czekać bo nic innego nie pozostaje. Ewentualnie umowa z innym operatorem. Wszystko zależy od potrzeb, czy chcesz czekać na Neo 20 Mb/s czy Ci się pali i masz akurat coś szybszego.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange zasięg

W takim razie wie ktoś może z jakiego powodu tylko mój obszar nie posiada światłowodu(zdjęcie w załączniku)? I czy ewentualnie byłoby legalne gdybym od sąsiada pociągnął przewód?  


download.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange zasięg

Na tym forum konkretów się nie dowiesz. To bloki czy domki jednorodzinne? Kto jest właścicielem drogi? Czy jest tam kanalizacja kablowa i kto jest jej właścicielem?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Orange zasięg

@patron62 my udzielamy pomocy drobnej my nie mamy wglądu do projektów operator i nas nie informuje o tym gdzie kładzie światłowód my szaraki to raczej pytanie do bok jak już to do konsultanta   Orange nie nas 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange zasięg

Akurat osoby z Orange zajmujące się inwestycjami nie zajmują się obsługą klientów. Z uwagi na podział detal/hurt uzyskanie info jest trudne.