Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

W mojej okolicy właśnie postawili maszt, ewidentnie maszt dla telefonii komórkowej, na szczycie widać przygotowane uchwyty na anteny. Na stronie btsearch.pl nie ma tej lokalizacji. Jak/gdzie można się dowiedzieć jaka sieć będzie wykorzystywać ten maszt?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364
15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

Jeśli to tam gdzie podejrzewam, to Play. Ogólnie na stronach UKE w BIP są różne rejestry pozwoleń na częstotliwości radiowe i tam należałoby szukać.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

Na stronie BTSearch.pl zmień dane na UKE (ewentualnie dołóż jeszcze "wyświetl najnowsze") i wtedy powinieneś zobaczyć ten nowy nadajnik


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

Podaj województwo i miejscowość (może gminę dodatkowo) to się zaraz ustali czyje to.

Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

W tym dziale widać że też mogę pomóc 😉 Standardowo też na czacie można zapytać, czy infolinii.To jeżeli chodzi o Orange.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?


@Fwitkowski17napisał(-a)

Na stronie BTSearch.pl zmień dane na UKE (ewentualnie dołóż jeszcze "wyświetl najnowsze") i wtedy powinieneś zobaczyć ten nowy nadajnik


Z UKE też nie pokazuje. Miejscówka to kilkadziesiąt metrów od peronów stacji Naterki (pod Olsztynem).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

A ten nadajnik tu już stoi? Dawno tam koło Ciebie nie byłem.

 

maszt.PNG

Bo na BIP gminy jest mowa że T-Mobile http://www.gietrzwald.bip.net.pl/?a=1492


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

Prawdę mówiąc - nie zauważyłem, muszę się tam przejść i sprawdzić, ale na BTSearch ani śladu.

Nowy maszt o który pytam jest w innym miejscu - w załączeniu mapka i foto.Maszt_Naterki_20190430.jpg


Naterki_NowyMaszt.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowy maszt - jak sprawdzić, dla jakiej sieci?

Działka faktycznie pasuje... To co to właściwie jest??? Bo że PKP zbudowało GSM-R ((GSM for Railways, Kolejowa Sieć GSM) to znaczy że to nie ma nic wspólnego z "normalnymi sieciami GSM?

Jest jeszcze coś - parę miesięcy temu, tuż przy nastawni, też postawili maszt, ale to na pewno dla PKP (działka chyba 53/1 lub 53.8), raczej jakaś ichnia radiolinia, chyba...