Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób


Lilaa napisał(-a):
Szkoda mi resetowac cały telefon, bo obawiam się, że to problemu nie rozwiąże, a stracę swoje dane, bo przemawia za tym to, że w innych telefonach tez internet nie działa, sama już nie wiem czy to może coś zmienić..

Zamieniałaś karty karty z telefonem w orange, gdzie net działa poprawnie, jak wcześniej pisałem ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Tak, teraz mam 200% pewności, że wina jest po stronie Orange, u mnie w telefonie jest wszystko ok.

Moja karta nie działa (internet) w telefonie gdzie internet Orange działa bez problemu.
Za to inna karta Orange z internetem śmiga u mnie od pierwszej sekundy włączenia telefonu.

Szkoda tylko, że zgłoszenie techniczne Orange nic nie dało, a Orange polecilo mi ustawić APN, które ustawiałem sto razy bez sensu, bo wszystko jest w porządku, a nie widzą problemu u siebie i nie mogą go rozwiązać. Czekam na odpowiedź na kolejne zgłoszenie, jestem po prostu wściekła na ich olewactwo sprawy.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

A możesz ustawić w telefonie sztywno 3G lub WCDMA? (bez LTE)

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Tak jak pisałam, ustawiłam i dla LTE i dla 3G i w każdym przypadku nic nie daje.
Tylko dlaczego ja mam cokolwiek kombinować? Skoro jakąkolwiek kartę wkladam i Internet bdziala bez problemu, tylko na mojej karcie nie działa ani u mnie ani u nikogo innego. Już mam tego serdecznie dość, zrazilam się do tej sieci już chyba ostatecznie. Ciekawe jaka dostanę odpowiedz na zgłoszenie..

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób


Lilaa napisał(-a):
Tak, teraz mam 200% pewności, że wina jest po stronie Orange, u mnie w telefonie jest wszystko ok.

Moja karta nie działa (internet) w telefonie gdzie internet Orange działa bez problemu.
Za to inna karta Orange z internetem śmiga u mnie od pierwszej sekundy włączenia telefonu.

Szkoda tylko, że zgłoszenie techniczne Orange nic nie dało, a Orange polecilo mi ustawić APN, które ustawiałem sto razy bez sensu, bo wszystko jest w porządku, a nie widzą problemu u siebie i nie mogą go rozwiązać. Czekam na odpowiedź na kolejne zgłoszenie, jestem po prostu wściekła na ich olewactwo sprawy.

To potwierdza błąd w ustawieniach sieci, atakuj ich. Może być też uszkodzona SIM, ale przecież wymieniałaś...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

No nie, to już przechodzi ludzkie pojęcie. Ta parszywa sieć nie dość, że nie potrafi w niczym pomóc, to jeszcze nie potrafi odpowiedzieć na zgłoszenie. To jest po prostu chore. Zgłoszenie z dzisiaj, z innym numerem, piszą, że ZADZWONIA, po czym przysyłają SMS, odpowiadając na pierwsze zgłoszenie z daty 14.02 o numerze tamtego zgłoszenia, zamiast na to co powinni, a status zgłoszenia został zamknięty. Śmiech na sali. Słów mi brakuje na te beznadziejna sieć. Skończone dno.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Jeśli już publikujesz publicznie numery zgłoszeń (co wg mnie nie jest bezpieczne), to zwróć uwagę, że smsem otrzymałaś odpowiedź na wcześniejsze zgłoszenie. A nie te kolejne z dziś. Są inne numery spraw, a im wyższy numer - tym późniejsze zgłoszenie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Problem polega na tym, że dostałam już odpowiedz na poprzednie zgłoszenie wczoraj. Dziś wysłali mi to samo, zamykając status zgłoszenia z dzisiaj! Gdzie 1,5h naprzód napisali że odpowiedzą mi niezwłocznie na to dzisiejsze. Nawet z tym mają problem.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Nie wiem co otrzymujesz, ale screen pokazuje odpowiedź na zgłoszenie sprzed 2 dni. Być może sms do Ciebie dociera wielokrotnie, co może sugerować problemy z kartą sim. A dostałaś odpowiedź na te ostatnie zgłoszenie?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Nie jest to żadna powielona wiadomośc, treść się różni nieznacznie, sens jest ten sam. Po prostu 'rozwiązali' sprawę z dzisiaj, a odpisali mi ZNOWU w nawiązaniu do poprzedniej, czyli wniosek jest taki,że WCALE nie rozwiązali dzisiejszej sprawy, a jej status zamknęli. A odpowiadając na sprawę zapewne pomylili numery spraw, ot filozofia