Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Tak jak już mówiłam-takie ustawienie też wprowadzałam. Teraz też tak wlasnie ustawiłam nowy punkt - bez zmian, nadal nie dziala.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Witam

 

@Lilaa, sprawdź czy nie masz w telefonie włączonego limitu danych...Ustawienia/ Zarządzanie transmisją Danych/ Ustawienie (w górnym prawym rogu)... 

limit danych.jpg

 

 W niektórych przypadkach mały błąd (mb zamiast gb) powoduje automatyczne rozłączanie transmisji danych. Ważne jest też aby przy użuwaniu dwóch kart, wskazać tą, która będzie zarządzała poborem danych.

Jeśli nie poradzisz sobie z problemem, a będziesz potrzebowała dane do porównania, chętnie podeślę screeny ustawień mojego telefonu. Też mam P8 Lite.

 

Pozdrawiam

Maciej

 

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Nic w tej kwestii nie zmieniałam zanim Internet przestał działać, nie mam tam wpisanej żadnej wartości
Screenshot_2017-02-16-10-49-02.png

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Rozumiem, że korzystasz tylko z jednej karty SIM? 

 

Spróbuj wymusić ręcznie operatora sieci. Normalnie jest z automatu...Ustawienia/ więcej/ sieć komórkowa/ operator...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Tak, korzystam z jednej SIM, w głównym wejściu.

Ze szczerą i wielką nadzieją spróbowałam i tej porady, sieć dla Orange LTE i dla 3G, i dla APN z ipv4 i ipv6 i w żadnej z tych kombinacji Internet nie działa 😞


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Proponuję w takim razie ostatnią próbę, czyli powrót do ustawień fabrycznych. Jak to zrobić znajdziesz na stronkach wyszukanych w google. Jeśli to nie pomoże, proponuję pomęczyć do skutku BOK.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Szkoda mi resetowac cały telefon, bo obawiam się, że to problemu nie rozwiąże, a stracę swoje dane, bo przemawia za tym to, że w innych telefonach tez internet nie działa, sama już nie wiem czy to może coś zmienić..

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Wspomniałaś o wymianie karty SIM. Proponuję podejść do salonu z telefonem. Co prawda nie mają teraz techników, ale będzie możliwość weryfikacji problemu na miejscu. Widocznie błąd jest w samej karcie, więc cokolwiek bedzie można zrobić to tylko na miejscu. Podejrzewam, ze karta jest uszkodzona.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 0
  • 0

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Ale czy nowa karta by była uszkodzona? Ze starą, to jeszcze bym zrozumiała. Miałam nadzieję, że nowa rozwiąże sprawę, a tu nic. Poczekam na odpowiedź na kolejne zgłoszenie techniczne i najwyżej pójdę do punktu kolejny raz

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nie działa internet w telefonie mimo wszelkich prób

Nowe, nie koniecznie musi znaczyć bezawaryjne 🙂 Zdarza się czasami ze cała seria kart nie funkcjonuje jak należy 🙂