Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada 80mb/s na wsi


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Neostrada 80mb/s na wsi

Witam, 
Zawsze rodzice mówili mi ,że nie możemy miec neostrady bo kiedys ktoś był z działu technicznego sprawdzić i nie było zadowalających rezultatów.
Dzisiaj na orange jesli wpisze swoj adres pokazuje mi sie oferta 80mb/s (neostrada) VDSL,a jesli chce zamowic to mam tylko lte.(dodam zdjecia). Może ktoś to sprawdzić?  
Można sprawdzić to samemu jaką prędkość będę mógł osiągnać?
I czy ta oferta jest na prawdę możliwa? Moje miejsce zamieszkania Kocioł Duży 9 , 12-200Pisz, warminsko-mazurskie.
Jeśli będę miał dostep do swiatlowodu to bez problemu zmieniona zostanie oferta? I czy predkosc w ofercie domowej dla swiatlowodu mozna zmienic przed okresem rozliczeniowym?orange.PNGorange2.PNG

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada 80mb/s na wsi

Nie wiem gdzie widzisz na mapie zasięgu VDSL, ja widzę tylko pod nr 2 przy głównej drodze.

s5.PNG

 

Spróbuj skontaktować się z doradcą w salonie lub na infolinii, czy może można coś ręcznie inaczej zweryfikować u Ciebie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Neostrada 80mb/s na wsi

Na screenach wstawionych przeze mnie widac mój adres i ofertę. Jutro pójdę do salonu się zapytać ,czy jest jakaś możliwość. 
A samemu nie da się sprawdzić przez jakiś router ile linia daje?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Neostrada 80mb/s na wsi

@kurczak55555 

 

Nie ma takiej możliwości Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada 80mb/s na wsi

A masz przyłącze u siebie, gniazdko z Orange?

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Neostrada 80mb/s na wsi

@Piotrekk85 

 

Przecież jeżeli nie ma aktywnej usługi to nie będzie mógł wejść np.na speedtest Emotikon: Szczęśliwy

 

Ewentualnie może wziąć internet na okres testowy i zerwać umowę przed upływem 14 dni.W tym czasie będzie mógł sprawdzić przepustowość łącza.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada 80mb/s na wsi

Chodziło mi po głowie coś innego. Jak ma gniazdko, to na BOK można sprawdzić u niektórych doradców sugerowaną prędkość.

Jak nie ma gniazdka, to problemem będzie jego zrobienie, ew budowa przyłącza. Jak są plany z POPC, to raczej będzie uzyskanie tego trudne.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Neostrada 80mb/s na wsi

@Piotrekk85  powiem więcej. Niektórzy doradcy na BOK nawet mogą sprawdzić co klient trzyma w lodówce czy jaki ma nr buta 😁😁😁

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 1
  • 0

Neostrada 80mb/s na wsi

Gniazdko jest ponieważ rodzice używają telefonu stacjonarnego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada 80mb/s na wsi

A nie macie tzw pcmki?