Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadajnik / brak internetu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Nadajnik / brak internetu

W miejscowości Grabina Radziwiłłowska ul. Duża (96-332) nagle przestał działać Internet mobilny, sprawdzane na kilku urządzeniach, na każdym to samo. Czy jest jakiś problem z nadajnikiem czy o co chodzi? Ile to może trwać ?

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Nadajnik / brak internetu

Tak pytanie do BOK Orange. Ale dziś wiadomo jest święto. Proponuję jutro uderzyć do nich z tym pytaniem. Powodów może być wiele.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nadajnik / brak internetu

@Mkropek mogła wystąpić awaria nadajnika. Warto zgłosić infolinia, czat.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Nadajnik / brak internetu

Miałem niedawno podobną sytuację w Gorzowie. Okazało się, że rozsypał się BTS, na domiar złego następny był poza moim zasięgiem… Próbowałeś uruchomić czat i zadać pytanie sztucznej inteligencji? Max potrafi włączyć test diagnostyczny.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Nadajnik / brak internetu

@Mkropek Ten nadajnik ma problemy z obciążeniem. Może być nawet uszkodzony. Zerknąłem jednak na podany przez Ciebie adres w mapie zasięgu usług i widzę, że na tej ulicy na przykład  pod 11-ką jest dostępny światłowód z projektu POPC2. Może warto zerknąć na możliwości podłączenia do FTTH i wtedy korzystać z netu po wifi, lub wifi calling?

Jeśli nadajnik ma problemy techniczne (a nie jest blisko użytkownika), to zdecydowanie ograniczony zostaje zasięg i jakość usług. Zerknij pod samym nadajnikiem (lub w jego otoczeniu ) jak to wygląda i jak są ustawione anteny (myślę o skierowaniu ich na Twój adres) Widzę na mapach tory kolejowe i czasem te BTS-y w ich pobliży mają anteny nakierowane wzdłuż torów, co umożliwia pasażerom lepsze połączenie z siecią, ale stacjonarnie lokalnie, to zależy właśnie od kierunku paneli w stronę lokalizacji domu