Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Modernizacja nadajnika


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Modernizacja nadajnika

Witam 

Chciałbym się dowiedzieć czy orange ma plany w miejscowości Husów, Dz. nr 5021/1,

uruchomić inne czestotliwości na maszcie, i jakie obecnie działają na tym nadajniku oraz czy został przeprowadzony już refarming pasm na maszcie i czy moze planujecie budowę 2 nadajnika w Husowie.

4 ODPOW. 4

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Modernizacja nadajnika

@Mati4 

 

Niestety nikt na forum nie posiada takich informacji.W celu weryfikacji proponuję kontakt z Biurem Obsługi Klienta (510-100-100) lub za pośrednictwem darmowego czatu w aplikacji Mój Orange.Wtedy konsultant sprawdzi dane nadajnika oraz planowane inwestycje w tej okolicy.

 

Możesz też sprawdzić samodzielnie parametry BTS-a na stronie http://beta.btsearch.pl

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Modernizacja nadajnika

@DawidOrange jak nie posiada? Oczywiście, że posiadają, tylko trzeba poczekać aż ktoś z moderujących po prostu pomoże. Chociaż czasami kontakt z BOK to szybsza pomoc 😉 Takie technologie działały pod koniec 2017 -> http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=&standards=&bands=&center=49.967037%2C22.27394... czyli G/U900, LTE800. Wykaz jest trochę nieaktualny, bo tutaj jeszcze jest wspólne U900, a teraz proces rozdziału został zakończony.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Modernizacja nadajnika

W najbliższym czasie modernizacja nadajnika w Husowie nie jest przewidywana, ale to może się zmienić w każdej chwili.

Najbardziej aktualne informacje podał @benny_b z linkiem do btsearch.pl Ja też często przez tą stronę sprawdzam parametry i lokalizację nadajników.


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Modernizacja nadajnika

Nadajnik GSM, LTE800, UMTS900... na dziś brak terminu.