Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE w Toruniu - brak działającej sieci


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 4
  • 1

LTE w Toruniu - brak działającej sieci

Od dnia 17.09.2016 do chwili obecnej LTE w Toruniu to porażka.

Szybkość transmisji jeśli wogóle sieć jest dostępna jest niższa niż z sieci GSM

 

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

LTE w Toruniu - brak działającej sieci

Sprawdziłeś to na kilku urządzeniach czy tylko na jednym???


Pracuję w Orange
  • 6
  • 9
  • 1

LTE w Toruniu - brak działającej sieci

Tryb pracy sieci jest ustawiony w telefonie na tylko LTE ?

Wcześniej LTE działo normalnie ?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 4
  • 1

LTE w Toruniu - brak działającej sieci

Mam Ornage box i ustawienie automatyczne LTE, 3G, H+.

Na LTE przy pełnym zasięgu w weekend transmisja pozwalała w porywach otworzyć stronę startową wyszukiwarki google.

 

Taka sytuacja ma miała miejsce wcześniej podzcas szczytu Nato i wtedy Orange przeprosiło.

 

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

LTE w Toruniu - brak działającej sieci

Czyli Orange albo BOR coś kombinował w tych dniach....w trakcie szczytu mieliśmy przecież sporą awarię w Orange. Chyba że coś kombinowali nasi sąsiedzi ze wschodu....USA podobno bardzo obawia się cyberprzestępczości płynącej z tej cześci globu.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

LTE w Toruniu - brak działającej sieci


artoo25 napisał(-a):

Od dnia 17.09.2016 do chwili obecnej LTE w Toruniu to porażka.

Szybkość transmisji jeśli wogóle sieć jest dostępna jest niższa niż z sieci GSM

 


W którym miejscu w Toruniu masz takie objawy? Ja mieszkam na Koniuchach i LTE "śmiga" w bloku na medal. Poprzedni na Bydgoskim, też śmigał. Udostępniałem neta z telefonu na komputery. Momentami miałem wrażenie że chodzi lepiej od "swiatła". U Ciebie chyba jest coś nie tak z konfiguracją sprzętu...


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 4
  • 1

LTE w Toruniu - brak działającej sieci

Problemy z LTE występują na Starym Mieście, gdzie LTE wyświetla się na max, więc nie jest to problem z zasięgiem.

Od 3-ch dni znów sieć jest zdławiona mimo tego, że nic w Toruniu nie dzieje się.

 

Chyba, że chodzi o "6-ciu króli" - choć takiego święta brak.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

LTE w Toruniu - brak działającej sieci

Pozwoliłem sobie zadzwonić do znajomych na stare miasto...dokładnie na Różaną. U nich jest wszystko ok, tak bynajmniej twierdzą. Dla sprawdzenia, poprosiłem ich o podobne doświadczenie, jak u mnie. Udostępnili internet przez telefon i "poskakali" po różnych stronach. Niby wszystko jest w porządku, no może poza główną WP...po dodaniu TV strona waży chyba "giga". Może warto było by zgłosić to do Orange poprzez Mój Orange na stronce lub w "apce".  


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 4
  • 1

LTE w Toruniu - brak działającej sieci

Korzystam z AirBoxa i sieć przeglądam przez laptopa. Może w telefonie przy zmniejszonych transferach to działa. Niestety odpalenie pełnej rozdzielczości YouToube czy fejsa i zaczyna się problem. Transfery SPEEDTEST są jednoznaczne - świadome działanie operatora


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

LTE w Toruniu - brak działającej sieci

Mam takie pytanie. Dlaczego zarzucasz odgórnie operatorowi manipulację usługi? Jeżeli miało by być tak jak piszesz, odczuwalne by to było w całym mieście, a jednak tylko u Ciebie jest spadek jakości, na który mogą się zbiegać najróżniesze czynniki. Jeżeli twierdzisz że jest coś nie tak ze strony operatora, zgłoś to w Orange. Poniżej przykład że w pozostałych częściach Torunia szału może nie ma, ale jakieś rozsądne minimum jest dostępne. Pamiętaj też że pomiar robiłem w godzinach szczytu. LTE udostępnione z telefonu na którym otwarty jest jeszcze OLX i inne strony...aaa i jeszcze przesyłam zdjęcia na dysk google, dlatego tester zdiagnozował pewnie taki niski upload...

lte toruń.jpg