Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE - Jest czy nie?

Anonim

Nie dotyczy

LTE - Jest czy nie?

Od 3 dni dane idą jak w 3G, dobrze że liczniki danych stoją, ale nic pobrać się nie da prawieSfrustrowany robot

Jakaś awaria czy Śląsk odcinacie od LTE?

Bez tytułu.png

Tak na marginesie MO też rano nic nie pokazywało w historii połączeń (błąd wywalało), teraz dopiero ożyło, 3G jak mam trochę lepiej telefon ciągnie dane, ale nie o to chodzi, ma LTE być.

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

LTE - Jest czy nie?

Nie wiem jak na podstawie sesji stwierdzasz jaka to technologia. Jakie masz urządzenie? Nie masz lejka? Próbowałeś ponownie uruchomić urządzenie?
Anonim

Nie dotyczy

LTE - Jest czy nie?

Mam płatne pakiety i ten bonusowy 70GB, lejek niemożliwy, tak wyczuwam że miast LTE 3G leci, jak aplikacje pobiera kilka minut to LTE to nie jest, zresztą widać po ściągniętych danych, liczniki małe, Google Map i inne pierdoły ledwo dane zaciągają, to chyba nawet nie 3G a 2G, zgłoszenie wysmażyłem już 2 ale wisi to bez odpowiedzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

LTE - Jest czy nie?

A korzystasz ze smartfona czy to jakiś modem/router?
Anonim

Nie dotyczy

LTE - Jest czy nie?

Telefon tylko, robi jako modem niekiedy dla Laptopa, teraz test zrobiłem i png 36ms/2,99Mbps (pobieranie)/4,00Mbps (wysyłanie), cieńko bardzo, ale poprawiło się, wcześniej max było 1,00Mbps w obie strony.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

LTE - Jest czy nie?

A przy zasięgu jakie masz oznaczenie?
Anonim

Nie dotyczy

LTE - Jest czy nie?

Teraz H, ale nawet jak jest LTE to transfer danych tak samo szybki, porażka, 1GB przez tydzień zużyłem, nie da się więcej, pokazuje w MO mniej, to zgadza się z wykorzystaniem pakietów, może lejek na te 70GB bym tego nie wykorzystał w 300 dni?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

LTE - Jest czy nie?

Dla mnie czasem 70GB idzie w godzinę 😉
Jak masz H, to rewelacji nie będzie.
Jeśli wcześniej było ok, to poczekaj na realizację zgłoszeń przekazanych na BOK. Zawsze ich status możesz podejrzeć na mój Orange.
Anonim

Nie dotyczy

LTE - Jest czy nie?

Teraz wyskoczyło H+ 30ms/8,35Mbps/2,87Mbps, a przez minutę było LTE 32ms/28,64Mbps/2,84Mbps, zrzutów nie robię bo wkurza mnie to jeszcze bardziej Sfrustrowany robot