Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE 800 nadajnik Krze Duże Networks


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

LTE 800 nadajnik Krze Duże Networks

Witam,

 jako abonent Orange korzystam z sieci LTE 800 z nadajnika w Krze Duże ( ID.91042). Maszt jest T-Mobile, współdzielony z Orange w ramach Networks. I oto w nocy z 29 na 20 lipca 2020 wyłączono ten zakres pracy. Od tej pory nie działa pasmo LTE 800, odbieram internet na paśmie LTE 1800. Miałem pod pasmo 800 przygotowaną antenę zewnętrzną i a tu kicha.. Czy ma ktoś może informacje, czy to jest wyłączenie czasowe, awaria a może już ta częstotliwość nie będzie używana przez ten nadajnik. Pozdrawiam

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

LTE 800 nadajnik Krze Duże Networks

@Kierus57 raczej stawiam, że wystąpiła awaria, przegląd techniczny lub nadajnik jest zakłócany. Wątpię, aby LTE 800 zostało wyłączone, chyba, że UKE nie wydało pozwolenia, ale to mało prawdopodobne.

Jeżeli jest awaria, przegląd techniczny, to w kilka dni technicy powinni się uporać z naprawą.

Jeżeli zakłócenia, to może potrwać nawet kilka tygodni.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

LTE 800 nadajnik Krze Duże Networks

ok, ale gdzie mogę się dowiedzieć szczegółów? To chyba nie są sprawy tajne, kiedy będzie naprawiony nadajnik  czy włączona ta częstotliwość. Wiem oczywiście ,że wkrótce.

 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

LTE 800 nadajnik Krze Duże Networks

@Kierus57 zadzwoń na infolinię: 510 100 100 lub napisz na czacie o problemach z nadajnikiem. Poproś konsultanta o przyjęcie zgłoszenia. Jak nadajnik będzie już działający, to powinien zostać do Ciebie wysłany SMS. Czy takie rozwiązanie zadziała, tego nie wiem, ale tak konsultant mi podał na czacie. Konsultanci również powinni mieć informację o nadajniku, ale nie zawsze dokładne. Trzeba się dowiadywać co jakiś czas.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

LTE 800 nadajnik Krze Duże Networks

dzięki, tak zrobię.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

LTE 800 nadajnik Krze Duże Networks

Tak jak obiecałem ,tak zrobiłem. Przebiłem się przez Maxa ( sztuczna inteligencja mu nie pomogła), konsultant połączył mnie z działem technicznym, bodajże z panią Martą i już wiem: LTE 800 jest ok, chodzi, LTE 1800 małe kłopoty ale do piątku będzie chyba ok. Jestem na działce, uruchamiam modem ( huawei  3372h-153) i co widzę: LTE 800 brak usługi, LTE 1800 dowm 5 Mb, up 1 Mb.  Dobrze, że w ogóle jest. Pozdrawiam pracowników Działu Technicznego Orange. Nadchodzi weekend, więc już nie będę Wam zawracał głowy. Bo po co.