Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kable położone, kiedy możliwość podłączenia?

Anonim

Nie dotyczy

Kable położone, kiedy możliwość podłączenia?

Post wydzielony z tematu "Dostępność światłowodu" - moderator Wojciech.

 

Witam. W listopadzie mili panowie położyli światłowód na mojej działce prosto do mojego domu. Niestety, od tamtej pory słuch o usługach zaginął i nikt z obsługi klienta czy to na czacie czy infolinii nie jest w stanie określić kiedy takie usługi będą dostępne. Jest to tym bardziej dziwne za całą infrastruktura jest już położone. Z kim mogę się skontaktować w celu uzyskania informacji na temat dostępność usług światłowodowych? 

 

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Kable położone, kiedy możliwość podłączenia?

Być może funduszy Operator nie ma, na realizację, poprzez czat można zgłosić chęć podłączenia światłowodu, tak z drugiej strony im więcej chętnych tym szybciej przyłączają światłowód, jednostka niestety jest na szarym końcu.

Edit:

Jak przyspieszyć podłączenie masz tu.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Kable położone, kiedy możliwość podłączenia?

@Anonimto technicy Orange Ci położyli ten światłowód czy może to ktoś z jakiegoś unijnego dofinansowania albo jakiegoś innego programu?

Anonim

Nie dotyczy

Kable położone, kiedy możliwość podłączenia?

Orange podłączali, tak mówili instalatorzy. Gdzie mogę się dowiedzieć kiedy będzie możliwość podłączenia usług?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Kable położone, kiedy możliwość podłączenia?

Najpierw zaczekaj az Ci zrobia instalacje w domu. A to moze potrwac kilka miesiecy.

Anonim

Nie dotyczy

Kable położone, kiedy możliwość podłączenia?

Sęk w tym że kable do domu mam już wprowadzone, potrzeba tylko montera usług. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Kable położone, kiedy możliwość podłączenia?

Miejscowy lub najbliższy salon powinien coś wiedzieć. Często bywa tak że kable już są, le dalsza infrastruktura jeszcze nie gotowa.