Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak załatwić w Orange by zgodzili się podłączyć światłowód do mojego domu

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak załatwić w Orange by zgodzili się podłączyć światłowód do mojego domu

@Anonim  całkowite poparcie dla Twojej wypowiedzi, niestety w naszym kraju dalej nie potrafi docenić się fachowca odpowiednio go wynagradzając, ...szkoda słów.

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej

Anonim

Nie dotyczy

Jak załatwić w Orange by zgodzili się podłączyć światłowód do mojego domu

@slav72  wszystkiemu winne zlecenia, te są na bardzo niskim pułapie cenowym, dlatego koszt robocizny musi być jak najniższy, gdzie tu uczciwe wynagrodzenie dla fachowca, dlatego jest jak jest, nie neguję że kilku fachowców w każdej firmie jest, bo to mus, ale gro prac wykonują ludzie nie wykwalifikowani.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Jak załatwić w Orange by zgodzili się podłączyć światłowód do mojego domu

@AnonimWiele prac technicznych można wykonać po przeszkoleniu wstępnym. Odrobina doświadczenia i pomysłowości sprawią, że zrobisz robotę (lepiej lub gorzej). Najwyżej będziesz poprawiał do skutku. Myśląc jednak o dobrym serwisie, gdzie monter nie tylko przyjdzie i zrobi (to co się należy z defaultu), ale i doradzi, podpowie, zasugeruje rozwiązanie problemu czy w końcu go zlokalizuje i naprawi, musimy mówić o monterach z doświadczeniem i tzw "nosem" i "smykałką" do tego typu zadań. My zdalnie próbujemy coś zdziałać, pomóc, doradzić...Monter ma łatwiej, bo widzi problem i dobrze "wykształcony" wie jakich narzędzi diagnostycznych użyć i jak dojść do sedna problemu. Ba, nawet go wyeliminować. Za to niestety trzeba zapłacić, bo to wiedza tajemna....Z jednej strony rozumiem koszty, ale z drugiej podziwiam mniemanie operatorów, że zatrudnią p. Kazia z mleczarni i da radę...

Podziwiam również forumowiczów pomagających, gdyż nie widzieli...a naprawili i pomogli 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Jak załatwić w Orange by zgodzili się podłączyć światłowód do mojego domu

I dlatego jak przyjdzie zrobic co odrobine niestandardowego w podlaczeniu to nikt nie chce robic bo mu sie nie oplaca kombinowac.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Jak załatwić w Orange by zgodzili się podłączyć światłowód do mojego domu

Monter który przed laty pracował w Orange dziś wylądował w firmie podwykonawczej, robi dokładnie to samo a zarabia dwa razy mniej. To wielu już dawno się przekwalifikowało bo charytatywnie pracować nie będą. W ich miejsce przyszli ludzie często przypadkowi i odbija się to na jakości pracy. Ale to generalnie dotyczy wszystkich gałęzi przemysłu a nie tylko telekomunikacji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Jak załatwić w Orange by zgodzili się podłączyć światłowód do mojego domu

Dziadostwo jest wszechogarniajace caly swiat. Pelna zgoda.