Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet lte tragedia


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Internet lte tragedia

witam 

od dłuższego czasu mam problem chodź wcześniej nie zajmowałem się dokładniej do momentu gdy zacząłem intensywniej używać komputera do yt i gier. problem w tym że tak jak na początku zaraz po podpisaniu umowy prędkość był A nawet do 5mb/s stałych przy 3 kreskach zasięgu to tak teraz mam pobieranie chwilę ok 500kb/s  ale właściwie prawie przez cały czas jest to 10kb już nie mówiąc o pingu który potrafi być przez minutę ok 50 aby później wystrzelić ma wysokość niczym everestu do grania 1200 i tak cały czas już nie mogę tego wytrzymać. nie wiem czy to tylko mój problem czy inni korzystający z tego nadajnika też mają takie problemy ale 4 kreski zasięgu i pobieranie 10kb w porywach do 300? na tle? a wysyłanie na poziomie 1/2 mb/s. Najchętniej bym wywalił to wszytko i poszedł to konkurencji nie dość że Internet wolny to jeszcze mają zablokowane publiczne ip. I taka informacja nie skończył mi się limit danyh gdyż posiadam lte bez limitu danych  a cała ta sytuacja ciągnie się od ponad miesiąca 

27 ODPOW. 27

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet lte tragedia

Publiczne IP można dokupić jako usługę dodatkową.
A co do reszty? Mieszysz jakoś siłę sygnału? Jaki router? Zgłaszałeś problem na BOK?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Internet lte tragedia

te ip to jakaś pomyłka połowa aplikacji na na Internecie nie działa. siła sygnału pokazana na router to 4 kreski czyli Max router to Huawei b-315s-22.  A poza tym jeszcze nic nie zgłaszałem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet lte tragedia

Jakie aplikacje Ci nie działają? A jaki masz apn skonfigurowany?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Internet lte tragedia

zaczynając od haxballa idąc przez nawet omegle kończąc na innych grach gdzie wszędzie wyskakuje problem z nat i pomimo że mam ustawiony asymetryczna nat i nie powinno być problemów i tak nie występują 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Internet lte tragedia

A dodam że na kupionym starterze t mobile działa wszytko bez żadnych problemów 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet lte tragedia

Problem z nat nie będzie jak kupisz orange VPN i zmienisz punkt dostępu na vpn. Robiłeś to?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Internet lte tragedia

nie robiłem ile vpn kosztuje ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet lte tragedia

5 zł za aktywację, potem 7 zł miesięcznie. https://www.orange.pl/view/vpn Ale to pomoże z grami.

A poza grami też masz problem?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Internet lte tragedia

no poza grami jest problem z prędkością ping skacze cały czas może za wyjątkami bo czasami się zdarza że nie ma z tym problemu a czasami mam ochotę wywalić router przez okno. za prędkości mówią same za siebie gdzie na początku download wynosił 50 a upload akurat dużo się nie zmienił a właściwie jest podobny 15322930523385812036144395548075.jpg