Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet Orange


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 0
  • 0

Internet Orange

Cały czas orange dzwoni i proponuje mi te tragiczne 'do10mb' zapytałem sie jak jest z tą linią miły pan sprawdził i stwierdził ze na siłe dało by sie te 'do 80mb' ale przy takiej odległości ok 1500 metrów max ile by sie dało 25 ale stwierdził ze orange sie tego nie podejmie bo teraz tylko idą w światłowody.I teraz kolejna sprawa ze od orange w Ełku kompletnie olewa osiedla domków jednorodzinnych prawdopodobnie swiatlowodu nie doczekam sie przez najblizsze kilka lat.Pomine to ze tutaj jest nawet problem z zasięgiem i lte raz działa raz nie.Chciałem zacząć robić coś z czego jestem w stanie zarabiać ale niestety na tym osiedlu nie ma zadnej alterntywy na stałym łączu.Teraz musze korzystać z tmobile od lte i niestety przez ostatni rok było wporządku teraz zaczyna sie robić coraz gorzej duze pigni utraty pakietów w godzinach 17-23 jestem praktycznie bez internetu.Dlaczego w mieście praktycznie kazdy blok ma swiatlowod? Do tego dziwi mnie ta polityka w bloku u rodziny jest swiatlowod i nikt z niego nie korzysta więc jakim cudem 'orange buduje tam gdzie sie oplaca' ??? Ale wracając wie ktoś czy orange ma zamiar wchodzić na takie osiedla? Domków jest tutaj sporo a osób chętnych tez sporo niby jest program POPC-1 i operatorem który ma obłsugiwać na papierze jest fantex ale po kontakcie z nimi nawet własciciel nic o czymś takim niewie i stwierdził.Jesli ktoś wie o jakichkolwiek planach jakie ma orange to prosze o pomoc bo przypuszczam ze będę musiał zmienić miejsce zamieszkania bo niestety nie mam tutaj praktycznie zadnych warunków ani do gier ani do pracy.

Pozdrawiam

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Internet Orange

@daw897  "jeśli ktoś wie o planach Orange", to tylko ktoś ze służb Orange odpowiedzialnych za strategię i planowanie, ale tych planów tutaj nie ujawni. Jeśli poczytasz forum, to znajdziesz wypowiedzi użytkowników, którym już "podawano daty" instalacji pod ich adresem, lecz czasem okazywało się, że te daty są nierealne... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet Orange

W Ełku na domkach jednorodzinnych będzie ciężko. Termin wykonania prac z POPC to 2020 rok więc jeszcze trochę trzeba poczekać. Zgłoś się tu http://oferty.orange.pl/internet i cierpliwie czekaj, nie da się okablować całej Polski od razu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet Orange

A jak szukasz fantexu tu jest adres www https://fantex.pl

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 0
  • 0

Internet Orange

Pytałem fantex o ten program POPC i oni stwierdzili nic nie wiedzą i nie biorą w tym udziału i jedyne co mogą mi zaproponowac to jeszcze gorszy internet radiowy o prędkości 5 mb


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet Orange

Jak nie biorą udziału, jak na stronie www chwalą się że dostali kasę 😄 być może szeregowi pracownicy nie dostali jeszcze info o planach.

A na poważnie, spróbuj zrobić petycję po sąsiadach, zbierz najlepiej z 25 podpisów i wyślij na Skierniewice. Może będzie konkretniejsza odpowiedź.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 0
  • 0

Internet Orange

Ale wracająć dziwi mnie to ze orange dalej chce wciskać tak beznadziejne oferty jak ta 'do 10' przecież to wstyd zeby oferować tak beznadziejne prędkości w tak wielkim miescie.Gdzie u mnie w domu na LTE mozna spokojnie do 200mb dobić ale co z takiej prędkośći skoro jest limit.Nawet jesli wejdzie fantex to max ile on moze zaoferować to tylko 100mb/s i nie są w stanie mi powiedzieć dlaczego więcej nie chcą wie ktoś dlaczego? Przecież swiatlowod nie ma limitów a np w sąsiednim grajewie jest lokalkny dostawca co daje symetryczne 600/600


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet Orange

To zawsze biznes. Poza tym dofinansowanie to pomoc publiczna i muszą być ograniczenia by nie zaburzać konkurencji (tak sobie ileś lat temu Unia wymyśliła).

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 0
  • 0

Internet Orange

Czyli co jesli mój adres jest w programie POPC w którym Fantex ma sie zająć podłączeniem swiatłowodu to nie mam co liczyc ze orange połozy tutaj swoją instalacje?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet Orange

Może skorzystać z części instalacji fantexu.