Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet LTE Poznan (Tragedia)


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Internet LTE Poznan (Tragedia)

Witam.
CHcialbym sie dowiedziec czy siec orange planuje cos zrobic z przepustowoscia laczy LTE w Poznaniu ??

Podpisana umowa pod koniec ubieglego roku.
Pierwsze 2 miesiace internet smigal az milo (Poznan) 20-25 Mb/s

Aktualnie od ponad miesiaca w dzien praktycznie nie da sie korzystac. Przy testach predkosci tak jak aktualnie godzina 19:25 Zabójcza predkosc 1.3Mb/s 

Przepraszam ale 1 Mega bit w duzej aglomeracji ? Wszystkie inne sieci jakos sobie z tym radza.

Odpowiedz na sms'a reklamacyjnego "prawdziliśmy zgloszenie techniczne. Nadajniki w podanej lokalizacji są przeciązone, co moze powodowac spowolnienie dzialania internetu. Na chcwilę obecną brak możliwości poprawy. Pozdrawiamy, Orange

Brak mozliwosci poprawy ? za co mam placic za internet 1Mbit ? 

Zostaje chyba pisac pismo o rozwiazaniu umowy z 6 aktywacjami bo olewacie calkiem klientow i przeniesc sie do innej siedzi

Niezadowolony klient

18 ODPOW. 18

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Internet LTE Poznan (Tragedia)

Na biurze obslugi sami proponuja rozwiazanie polubowne umowy 🙂
Gratuluje podejscia do klientow. 
Zamiast naprawic to pozbyt sie tych co narzekaja ze nie potraficie prawidlowo swiadczyc uslug.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet LTE Poznan (Tragedia)

Usługa jest świadczona z regulaminem, nie masz gwarantowanej minimalnej prędkości. Zasoby mobilne są ograniczone jeśli wiele osób naraz z nich korzysta. Jeśli miałeś taką propozycję i chciałeś odejść, warto skorzystać. Pytanie czy u konkurencji nie będzie gorzej. Miejsca o dużej gęstości zaludnienia tak niestety mają. Fizyki się nie przeskoczy.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Internet LTE Poznan (Tragedia)

Wiem ze nie ma gwarantowanej minimalnej. Ale czy nie sadzisz ze przepustowosc w dzien 1Mbit to lekka przesada ? jeszcze pol roku i cofniemy sie do predkosci z SDI ? 
Nalapac klientow i niech sie mecza podpierajac sie regulaminem. Podlaczyc za duzo osob i w nosie miec. Ot cale chyba podejscie orange.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Internet LTE Poznan (Tragedia)

Obawiam się że w tej kwestii nikt Ci nie pomoże, bo rola tej społeczności jest raczej inna.  "Na pocieszenie" mogę Ci powiedzieć, że w Białymstoku mam identyczną sytuację. Przeniosłem całą rodziną z Play-a, bo miałem dosyć ich źle działającego roamingu na obszarze bez własnych nadajników. I rzeczywiście poza dużymi miastami jest super. Ale LTE w mieście (przynajmniej w Białymstoku), w porównaniu z Play-em to tragedia. W budynkach problemy z zasięgiem LTE, co negatywne wpływa na baterię. W ciągu dnia, w różnych punktach miasta, prędkość transferu na poziomie 2-3 Mb/s. Pozostaje tylko czekać na rozbudowę, bo niski transfer do nie jest podstawa do rozwiązania umowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet LTE Poznan (Tragedia)

Wg mnie Orange powinno zablokować kilka osób nadmiernie korzystających z nadajników i będzie po sprawie. Niestety póki co blokady są rzadkością (nie znam skali, śledzę jedynie narzekania na różnych forach)/


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Internet LTE Poznan (Tragedia)

Ja zauważam poprawę. Wygasają darmowe pakiety 100 GB za rejestrację i jest lepiej. Ciekawe jak będzie w T-Mobile, jak uwolnią net...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet LTE Poznan (Tragedia)

To nie powinno mieć wpływu. Nie wszystkie częstotliwości LTE są współdzielone.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Internet LTE Poznan (Tragedia)


Piotrekk85 napisał(-a):
To nie powinno mieć wpływu. Nie wszystkie częstotliwości LTE są współdzielone.

Chodzi mi o to, jak spadną prędkości w T-Mobile po zwiększeniu obciążenia nadajników. Bo moim zadaniem w Orange właśnie te promocyjne pakiety netu obniżyły prędkość.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet LTE Poznan (Tragedia)

Ja akurat w mojej dzielnicy wiem kto ciąży internet 🙂
Jest jeden "bloko-akademik" 🙂