Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet światłowodowy w miejscowości 32-700 Bochnia. (Centrum miasta).


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Internet światłowodowy w miejscowości 32-700 Bochnia. (Centrum miasta).

Temat przeniesiony z Internet domowy do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Dzień Dobry,

Mieszkam w miejscowości Bochnia, miasto to w pewnej części pokrywa usługa światłowodu instalowanego przez firmę Orange , są także inne firmy , które świadczą tego typu usługi teleinformatyczne. Niestety istnieją takie części miasta , które są czarnymi plamami jeśli chodzi o usługi teleinformatyczne , jedyne dostępne to połączenia LTE lub radiowe (innych firm teleinformatycznych). Niestety przy prowadzeniu własnej działalności , czasami zbyt wolne łącza są duża przeszkodą (niestabilne połączenia internetowe). Moje zapytanie dotyczy ulicy Różanej w Bochni (centrum miasta), przy której mieszczą się zarówno budynki mieszkalne jak i firmy. Na tej ulicy jakość internetu jest bardzo słaba (LTE), a światłowodu brak, chciałbym zapytać czy istnieją jakieś plany na zmianę tej sytuacji , mam tu na myśli poprowadzenie łącza światłowodowego, z tego co wiem wielu mieszkańców a także firmy chętnie z takiej możliwości chciałoby skorzystać.

Tomek

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Internet światłowodowy w miejscowości 32-700 Bochnia. (Centrum miasta).

Jeśli plany są na miesiąc do przodu, info będzie dostępne na infolinii, czasie czy w salonie. Dalszych planów Orange nie zdradza.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Internet światłowodowy w miejscowości 32-700 Bochnia. (Centrum miasta).

Im więcej chętnych się zapisze tym większe szanse na to że wykonają (bo potencjalnie będzie się im opłacać) https://oferty.orange.pl/internet/