Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei P20 PRO, a VoWiFi oraz WiFi Calling


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Huawei P20 PRO, a VoWiFi oraz WiFi Calling

Zupełnie tego nie rozumiem. Skoro Orange to sieć globalna a na Słowacji np. Huawei P20 pro już obsługuje VoLTE i WiFi calling to dlaczego nie działa w Polsce??

 

Anonim

Nie dotyczy

Huawei P20 PRO, a VoWiFi oraz WiFi Calling


@leslopnapisał(-a)

Zupełnie tego nie rozumiem. Skoro Orange to sieć globalna a na Słowacji np. Huawei P20 pro już obsługuje VoLTE i WiFi calling to dlaczego nie działa w Polsce??

 


Tak w skrócie, każdy korzysta z innego sprzętu, stąd takie różnice w usługach, co do tych usług, nie są popularne, jak 1/3 z nich korzysta to max, jakby było większe parcie na nie, to być może Operator bardziej by się starał, ale producenci fonów też traktują te usługi jako niszowy dodatek, dlatego jest jak jest.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Huawei P20 PRO, a VoWiFi oraz WiFi Calling

Doczekamy się ?

pamietajcie ze jak bedzie sie konczyc Orange Love to przez to ze zasieg marny brak tych uslug i jeszcze szybkosc neta do 20 (Neostrada ) to mnie zniecheca do was

przez ten zasieg musze uzywac obok Redbull Mobile ,jak skonczy sie umowa Orange zmienie na Plus bo on ma ok zasieg jak Play...

A neta na lokalnego bo sie stara i oferuje do 600 mb 

moja ostatnia umowa w Orange ...


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Huawei P20 PRO, a VoWiFi oraz WiFi Calling

Witam czy wiadomo coś na temat działania funkcji wifi calling/volte w waszej sieci na P20 Pro /na Playu mi to działa od dawna w którym mam prepaida a w Orange gdzie mam fatalny zasięg w domu nie działa 😞
Szkoda jak skończy się umowa nr powęrduje do sieci która ma lepszy zasięg tzn Plus ! ,Plus i Play maja u mnie najlepszy zasięg... ,nie dośc że w net nie inwestujecie mam tylko do 20 to jeszcze w technologie (daliście tylko w P30/P30 Pro z Huawei tych nowszych).
 
 
 

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Huawei P20 PRO, a VoWiFi oraz WiFi Calling

Raczej nie ma co liczyć, trzy karty, numery zostały w play a miały iść wszystkie,

dobrze że się nie rozpędziłem.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 13
  • 0

Huawei P20 PRO, a VoWiFi oraz WiFi Calling

Witam Wszystkich,

 

Ja też już tylko odliczam dni do końca umowy i przenoszę nr do Play. Przyczyna jak temat 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Huawei P20 PRO, a VoWiFi oraz WiFi Calling

Spiesze doniesc ze wraz z dzisiejsza aktualizacja Huawei P20 Pro do EMUI 10 pojawily sie u mnie VoWIFI oraz VoLTE!!! Panie i Panowie doczekalismy sie😁


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 3
  • 0

Huawei P20 PRO, a VoWiFi oraz WiFi Calling

Moim telefonie Huawei P20 bez pro nie dostałem jeszcze EMUI 10 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Huawei P20 PRO, a VoWiFi oraz WiFi Calling

@grzegorz25music cierpliwosci aktualizacja jezt udostepniana etapami. Probuj aktualizowac przez aplikacje Wsparcie


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 3
  • 0

Huawei P20 PRO, a VoWiFi oraz WiFi Calling

Udało się dostać do EMUI 10 pod modelu p20 i fatycznie wreszcie mamy VoWiFi oraz WiFi Calling 🙂 brawo końcu.