Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Historia przeglądania telefonu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 1
  • 0

Historia przeglądania telefonu

Dzień dobry. Chciałam zapytać czy jest możliwość sprawdzenia gdzie zaglądał niechciany gość, który przechwycił hasło do telefonu? Nie mam na myśli historii przeglądania stron internetowych tylko przeglądanie telefonu (smsy, galeria itp.) Sprawa dotyczy samsunga galaxy a5. Z góry dziękuję za informację.
5 ODPOW. 5

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Historia przeglądania telefonu

Jezeli nie instalowałeś wcześniej jakiegoś softu rejestrującego takie zdarzenia, to jedyne co mozesz sprawdzić to ostatnio otwierane aplikacje i to pod warunkiem, że ich nie wymazano


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Historia przeglądania telefonu


Mat napisał(-a):

Jezeli nie instalowałeś wcześniej jakiegoś softu rejestrującego takie zdarzenia, to jedyne co mozesz sprawdzić to ostatnio otwierane aplikacje i to pod warunkiem, że ich nie wymazano


@Mat 
zbyt uważnie nie śledzę "rynku", ale jeszcze nie słyszałem o aplikacji rejestrującej i pokazującej użytkownikami kiedy był otwierany SMS (z odnotowaniem daty, godziny zdarzenia), czy też kiedy były przeglądane zdjęcia albo filmy zapisane w telefonie...  zdaje się z androidem... Wiem, że są apki do zarządzania... ale czy udostępniają użytkownikowi aż tyle i takich informacji, jak data otwarcia, najwyżej zapisu, edycji...


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Historia przeglądania telefonu



@Mat 
zbyt uważnie nie śledzę "rynku", ale jeszcze nie słyszałem o aplikacji rejestrującej i pokazującej użytkownikami kiedy był otwierany SMS (z odnotowaniem daty, godziny zdarzenia), czy też kiedy były przeglądane zdjęcia albo filmy zapisane w telefonie...  zdaje się z androidem... Wiem, że są apki do zarządzania... ale czy udostępniają użytkownikowi aż tyle i takich informacji, jak data otwarcia, najwyżej zapisu, edycji...

Wydaje mi się, że coś kiedyś mi sie przewinęło, mozliwe ze chodziło o aplikację rejestrującą próby "włamania" czyli nieudane próby odblokowania urzadzenia. 

Nie mam pewnosci, wiec na teraz jedyne co przychodzi mi do głowy to sprawdzenie otwieranych aplikacji, to chyba wq wiekszości systemów obecnie jest możliwe


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Historia przeglądania telefonu

@Basia1  przepraszam za brutalność, ale co to da, że się dowiesz czy ktoś przeglądał to czego nie chciałaś udostępnić... jeżeli wiesz, że "przechwycił hasło" prawdopodobnie w takim celu, żeby przejrzeć... ? Posiadanie hasła i swobodny dostęp do telefonu przez jakiś wystarczy dla sporządzenia kopii bezpieczeństwa... a taką kopię można doczytać do innego urządzenia... więc nie ma śladu otwierania poszczególnych plików czy wiadomości... a jest kopia wszystkiego... może zostać jedynie dowód sporządzenia takiej kopii... i to nie zawsze.



Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 1
  • 0

Historia przeglądania telefonu

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Chyba do końca nie wierzyłam, że Ktoś się zainteresuje moim problemem. Pozdrawiam serdecznie!!