Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie ten światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 5
  • 0

Gdzie ten światłowód

Dlaczego orange jak coś robi to potem tego nie kończy 

w mojej miejscowości budowali świadłowód przez jakies 2mieśiące cieszyłem sie ze nie będę musiał koszystac z internetu lte aż tu nagle koniec prac i przeniesli sie gdzies indziej dostałem papiery od orange

w której wyraziłem zgode na udostepnienie terenu a oni po prostu omineli moją ulice każda ulica została podłączona a moją po prostu omineli.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Gdzie ten światłowód

@Kenzi  harmonogram i plany sobie, a jak jest problem natury organizacyjno-technicznej, to idą dalej, tam, gdzie jest wszystko ustalone. To normalne. Im więcej łatwych przyłączy, tym więcej klientów podłączonych w krótszym czasie i mniejszymi nakładami.. Ot, interes... Dowiaduj się i pytaj Monterow w terenie. Oni wiedzą najwięcej w kwestii terminów Oczywiście nie wiedzą wszystkiego, ale w bazach operatora jest tylko info 0/1. Można/nie można.. Lepiej więc wiedzieć coś niż nic

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Gdzie ten światłowód

@Kenzi  harmonogram i plany sobie, a jak jest problem natury organizacyjno-technicznej, to idą dalej, tam, gdzie jest wszystko ustalone. To normalne. Im więcej łatwych przyłączy, tym więcej klientów podłączonych w krótszym czasie i mniejszymi nakładami.. Ot, interes... Dowiaduj się i pytaj Monterow w terenie. Oni wiedzą najwięcej w kwestii terminów Oczywiście nie wiedzą wszystkiego, ale w bazach operatora jest tylko info 0/1. Można/nie można.. Lepiej więc wiedzieć coś niż nic


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Gdzie ten światłowód

@Kenzi  weź pod uwagę ze mogą np inwestycje podzielić na kilka etapów. u mnie np pól ulicy już oddano do użytku a drugie pól czeka na realizacje. także cierpliwości