Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie dowiedzieć się kiedy i czy będzie światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Gdzie dowiedzieć się kiedy i czy będzie światłowód

Temat przeniesiony z Internet domowy - moderator Bartłomiej

 

Witam, może pytanie dość głupie. Ale czy jest jakieś miejsce, gdzie można się dowiedzieć czy i kiedy planują światłowód?

Mieszkam na wsi, ale światłowód jest 2 ulice dalej (300m w linii prostej - mierzone na mapie).

Z tego samego słupa jestem podłączony, ale miedzianym kabelkiem. Więc nie jest daleko.

 

Chciałbym się dowiedzieć, bo sąsiad zbiera petycje, aby inna lokalna firma przyciągnęła swój światłowód, bo powiedzieli, że przyciągną, jak będzie odpowiednia ilość chętnych. Jest nas parę osób i zastanawiamy się czy mamy rezygnować z Orange i podpisywać petycję, czy będzie światłowód od Orange i zostajemy po prostu z Orange. Z tego powodu, szukam miejsca, gdzie moglibyśmy się dowiedzieć czy i kiedy będzie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Gdzie dowiedzieć się kiedy i czy będzie światłowód

@Grzegorz2000 

 

Jest taki dział Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.Ten dział wylicza czy inwestycja ma szansę na zwrot.Jeśli jest opłacalna masz światłowód,jeśli nie to cisza.

 

Z tym działem możesz się skontaktować tylko za pomocą oficjalnych zgłoszeń.Nie ma z nimi kontaktu telefonicznego.

 

Nie chcę cię zniechęcać ale sądzę że lokalna firma szybciej zapewni Ci łącze światłowodowe niż Orange.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Gdzie dowiedzieć się kiedy i czy będzie światłowód

@Grzegorz2000 

 

Polecam wypełnić ten formularz :

 

https://oferty.orange.pl/internet/

 

Aby przyśpieszyć proces zgłoszenia chęci instalacji zgłoś na czacie chęć światłowodu :

 

http://orange.pl/kontakt

 

Tylko w ten sposób otrzymasz w 100 % zweryfikowane informacje.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Gdzie dowiedzieć się kiedy i czy będzie światłowód

Dziękuję. To już wypełniałem z rok temu ponad. Interesuje mnie konkretne miejsce, gdzie wiedzą kiedy i czy. Dział planowania jakiś czy coś?

Wysłanie tej petycji nic nie dało, dlatego zastanawiam(y) się nad zmianą operatora. Wolałbym w Orange, bo nie ma problemów, ale światłowód mi potrzebny 🙂


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Gdzie dowiedzieć się kiedy i czy będzie światłowód

@Grzegorz2000 

 

Jest taki dział Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.Ten dział wylicza czy inwestycja ma szansę na zwrot.Jeśli jest opłacalna masz światłowód,jeśli nie to cisza.

 

Z tym działem możesz się skontaktować tylko za pomocą oficjalnych zgłoszeń.Nie ma z nimi kontaktu telefonicznego.

 

Nie chcę cię zniechęcać ale sądzę że lokalna firma szybciej zapewni Ci łącze światłowodowe niż Orange.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.