Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FTTH w Ząbkach


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 21
  • 2

FTTH w Ząbkach

u mnie w grudniu podpisali papiery z miastem a juz na poczatku marca pierwsze oddania byly wiec 2-3 miesiace. mysle ze u Ciebie bedzie to samo bo nie ma innej drogi.
jak nawiedzi PL zima stulecia to moze sie wystrasza a tak to beda normalnie robic inwestycje.
pewnie juz po kanalizach ciagna druta  😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

FTTH w Ząbkach

Podejrzewam że u Ciebie robią to ze wsparciem środków unijnych, a to wymaga zdecydowanych ruchów w inwestycji, bo może przepaść dofinansowanie.
U mnie Orange tą inwestycje ma zamiar przeprowadzać ze środków własnych, więc może jej nawet nie wykonać...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 21
  • 2

FTTH w Ząbkach

I tu się mylisz 🙂

Jest to inwestycja ze środków wlasnych. Za wiele nie mają czasu wiec nie będą przeciągać. Inwestycje w ramach popc z 2 konkursu nadal nie ruszyły, przynajmniej u mnie.

Nie ma odwrotu od ftth w przypadku Orange. Wystarczająco czasu przespali   


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

FTTH w Ząbkach

U mnie w mieście niestety nic się nie dzieje. Nawet nic nie ruszczyło...

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

FTTH w Ząbkach

Apel!

Jest ktoś z Orange, kto może mi pomóc???


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

FTTH w Ząbkach

@ros0mak Nie ma...musisz cierpliwie czekać. U mnie podłączenie budynku wielorodzinnego w mieście zajęło niecały rok. Muszą być projekty, uzgodnienia, umowy z wykonawcą - na to wszystko potrzeba czasu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

FTTH w Ząbkach

A może jednak jest ktoś, kto pomoże???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FTTH w Ząbkach

Takich osób w Polsce są miliony. Niestety się nie dowiesz póki termin nie będzie na miesiąc, dwa do przodu.

Poza tym w Twojej miejscowości jest parę adresów robionych w ramach popc. Wydaje mi się że będzie to połączone z komercyjnymi planami. Czyli termin to wrzesień 2020.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

FTTH w Ząbkach

Możesz bardziej łopatologicznie rozwinąć swą myśl?

Jakie dokładnie są te "pare adresów"???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FTTH w Ząbkach

Jak wejdziesz tutaj https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/ są dokładnie dwa (2) adresy do popc zgłoszone. Na innych o popc stronach w tych okolicach jeszcze kilka "punktów adresowych".