Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziadowski Orange!


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dziadowski Orange!

Mam wiele usług firmowych w Orange. Poziom obsługi to jakiś syf. Infolinia zupełnie nie potrafi i nie chce pomoc. Mam internet stacjonarny. W sąsiednich budynkach (lokale usługowe) jest dostępna oferta światłowodu. Wszyscy mnie zapewnili, ze jak tylko infrastruktura powstanie, to można bezpłatnie się podłączyć. Powstała, skoro sąsiednie budynki maja. Ale do mnie światłowodu pociągnąć się nie chce...? Cztery razy dzwoniłem na PŁATNA infolinie. Za pierwszymi trzema razami miałem mieć telefon zwrotny do 7 dni z informacja. Oczywiście nikt nie dzwonił. Za czwartym razem - do miesiąca. Mija trzeci. Niech ta umowa się skończy, będę szukać czegoś lepszego, bo przy usługach serwerowych (w tym VPN) 80/8 to jakaś porażka. Nie wspominając o cenie stałego IP. Nie polecam!

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Dziadowski Orange!

To nie to, że nie chce, Orange chce zarabiać pieniądze świadcząc usługi i jeśli byłoby to proste to dociągnęli by ten światłowód. Być może są problemy z administratorem budynku, różnego rodzaju zgodami na położenie kabla, lub inne przeszkody. Nie jest to proste inie do wykonania od tak.
Pracownicy pierwszej linii nie maja informacji o planach rozbudowy.
Wysil się i poczytaj (znajdź) inne wątki na tym forum opisujące tego typu sprawy i problemy.
Ciekawe jest to że zawsze operator jest niedobry jeśli czegoś nie dostaniemy natychmiast.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dziadowski Orange!

Administrator budynku jest na tak, bo sam ma usługi i liczy na światło. Budynki są w jednym ciągu - jeden przed moim, drugi za; połączone ścianami. Wiec kable idą praktycznie przez mój lokal.

 

Skoro pracownicy pierwszej linii nie maja wiedzy, to po co obiecują coś, co jest nierealne i jest z natury kłamstwem?