Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dostępność światłowodu

@Anonim dzięki za wyczerpująca odpowiedź, dali FB 3.0, mówili może z jakiego powodu nie dali szóstki?

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Technicy coś wspomnieli, że ogólnie były problemu z dostępnością sprzętu (wiadomo jak to teraz z elektroniką jest). Ja o zamówieniu dowiedziałam się po fakcie. Jakby mi tata wcześniej powiedział to bym może coś więcej walczyła. Teraz już trochę po ptakach. Zresztą moi rodzice nie są wymagającymi użytkownikami. 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Dostępność światłowodu

a tam po ptakach, podwyższyć można w każdej chwili


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Dostępność światłowodu

@Anonim  widocznie jak bylo zamowienie wprowadzane to obowiazywal fb3. obecnie do 300Mb/s jest fb6. mozesz wymienic na fb6 za 129zł
@pirenej  zwiekszenie predkosci nic nie da. wymiana jedynie za doplata 129zł.
szukajcie informacji u operatora 😁

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@PARANOJA dzięki za info. Chodź w sumie moim rodzicom nic więcej nie potrzeba. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 1

Dostępność światłowodu

Cześć.


Chcę pochwalić techników, którzy założyli net na Wałbrzyska 1 w mieście Bydgoszcz.

Dziękuję.


p.s. ten orangowany bot jest trochę przygłupi 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dostępność światłowodu


@Pablo5 napisał(-a)

Przesyłam artykuł na temat Orange Polska powiększa zasięg światłowodu. Kupił lokalnego operatora https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/orange-internet-swiatlowod-zasieg-oferta-cena

Zapraszam do zapoznania się z artykułem 🙂

Pozdrawiam 🙂


@Pablo5 Nie pierwszy i nie ostatni...w sumie to dobrze, bo się powiększa zasięg (czy to poprzez przejęcie lokalsów, czy też wejście na ich sieć z usługami Orange) Zawsze mnie jednak interesowało jak z jakością usług w takich przypadkach...

 

____________

* Wątek (od ↔ do) przeniosłem z tematu 🔌 Światłowód (budowa, zasięg) - TYLKO NEWSY 📰 - Wiktor


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9661
  • 82

Dostępność światłowodu

@agat13uważam ze jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ coraz większa liczba osób będzie  w zasięgu usług  światłowodowych Orange

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dostępność światłowodu

@Pablo5Trudno się nie zgodzić, ale ja jak zwykle widzę aspekty techniczne, ograniczenia i jednak problemy ze współpracą międzyoperatorską...Z drugiej strony jak chcą likwidować miedź, to jest to jeden ze sposobów powiększenia zasięgu